בית״ר ירושלים מתכוננת למשחק המסקרן מול מכבי חיפה ולמאמן רוני לוי יש התלבטות בנוגע לשתי עמדות. האחת בהתקפה, נוכח חסרונו של גדי קינדה והשנייה היא בהגנה, כאשר טל בן חיים ואור זהבי מתמודדים על מקום אחד במרכז ההגנה לצידו של דיוגו ורדשקה. 

פרדי פלומין שנפצע בשבוע שעבר הצליח היום (רביעי) לסיים אימון מלא ועל פי הערכות הוא יהיה כשיר למשחק בחיפה. במידה ופלומין יהיה באמת כשיר במאת האחוזים ברוני לוי יצטרך לבחור בין פלומין, לירן רוטמן או שלום אדרי בהרכב הפותח על חשבונו של גדי קינדה. בבית״ר נרגעו היום לאחר שהתברר שליוואי גרסיה, שנפצע קלות במשחק מול כפר סבא, יהיה כשיר למשחק בסמי עופר והוא צפוי לפתוח בהרכב. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגרלת הגביע: מכבי ת"א מול אום אל פאחם

מבחינת אוהדי בית״ר, הטירוף סביב כרטיס למשחק בשיאו וכל הכרטיסים שהוקצו לירושלמים (כ-2800) ימכרו במכירה מוקדמת ולא תיפתח קופה עבור אוהדי בית״ר ביום המשחק. במועדון הירושלמי מבינים כי ניצחון על מכבי חיפה לא רק שיצמצם את הפער מצמרת הליגה, אלא גם יעיד על המשכיות וחוסן אחרי ארבעה ניצחונות ברציפות. 

״מדברים על זה שניצחנו קבוצות חלשות בארבעת המשחקים האחרונים, אבל מי שמבין כדורגל יודע שאין משחקים קלים בליגה שלנו, אין ספק שאם ננצח את מכבי חיפה זו תהיה הצהרת כוונות מבחינתנו״ אמר שחקן בקבוצה ל-ONE.