בית”ר ירושלים חגגה הערב בחולון (רביעי) את פתיחת התערוכה בהפקת מגזין “פנאי פלוס” שמציגה את היסטוריית המועדון ואל האירוע הנוצץ הגיעו כל סגל השחקנים, רוני לוי והצוות המקצועי, כולל גם משה חוגג, אלי אוחנה, המנכ״ל מוני ברוש והמנהל המקצועי יוסי בניון. אגב, אמנם התערוכה עוסקת בקבוצה מהבירה, אך מי שיזם את זה היא דווקא עיריית חולון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קבוצת בית״ר י-ם בתערוכת ״יאללה בית״ר״

אנתוני וארן סיפר: ״חשוב לנו השחקנים להגיע לפה ולראות את ההיסטוריה של בית״ר. בצד המקצועי? מרגש מאוד לזכות בתואר אחרי 10 שנים. באמת היה חשוב לנו המשחק הזה ועכשיו אנחנו יכולים להתרכז בליגה. בכדורגל יש עליות וירידות, שאתה מנצח אתה למעלה ואומרים אלופים ושאתה מפסיד זה הפוך, אני מקווה שימשיכו להיות תוצאות טובות שיתנו לנו ביטחון להמשך”.

יוסי בניון ומשה חוגג (חגי מיכאלי)יוסי בניון ומשה חוגג (חגי מיכאלי)

“כל שחקן כדורגל רוצה לשחק כמה שיותר וכל דקה שאני על המגרש אני מנסה להוכיח, אני יודע שאני שחקן טוב ויודע להבקיע גולים וזה מה שאני רוצה לעשות. יש לנו חדר הלבשה מאוד צעיר והשנה יש אווירה מאוד טובה. המשחק בשבת? למה שלא ננצח פעמיים בשבוע את מכבי תל אביב, אני חושב שיש לנו קבוצה מצוינת והמטרה והיא לנצח את המשחק״, סיכם החלוץ שהרשית ב-0:2 על מכבי בגמר גביע הטוטו.

אופיר קריאף (חגי מיכאלי)אופיר קריאף (חגי מיכאלי)

חוגג אמר: ״זה באמת מדהים בעייני מה שקורה פה, זו תערוכה פרטית ולא יוזמה של המועדון. אם תסתכלו לא תראו קבוצות אחרות שדברים כאלה קורים בהן. שמנסים להבין למה עושים זאת, זה מחזיר אותי לתקופה שהחלטתי לקנות את בית״ר, זה כי לקבוצה הזו יש אוהדים מאילת ועד קריית שמונה. לדוגמה – למכבי 80% מהאוהדים מאזור המרכז, למכבי חיפה 80% מאזור חיפה ורק לבית״ר יש 90% אוהדים מכלל המדינה ורק 10% מירושלים עצמה, זה כי הקבוצה צמחה מלמטה, מהשכבות החלשות ואנשים מזוהים איתה בטוב וברע. ה-72 שעות האחרונות מסמלות את הקבוצה שלנו, אם זה הניצחון בקריית שמונה ואז הגיעה הסולחה והפגישה ובערב לוקחים תואר, זה היופי״.

אלי אוחנה (חגי מיכאלי)אלי אוחנה (חגי מיכאלי)
חולצות בית"ר ירושלים בתערוכה (חגי מיכאלי)חולצות בית"ר ירושלים בתערוכה (חגי מיכאלי)

מי שיצר את התערוכה הוא רפי וזאנה, שהיה נרגש מאוד והוסיף: "מטרת התערוכה היא להפנות זרקור על אירועים ומהלכים היסטוריים משמעותיים, המבוססים על ערכים ועקרונות שראוי ללמד או להזכיר לדור הצעיר ולאלה הוותיקים. הקו המנחה בתכנון התערוכה הוא רוח חיובית. בית״ר הפכה את הכדורגל לדת ואת אוהדיה לצבא מאמינים״.

משה חוגג (חגי מיכאלי)משה חוגג (חגי מיכאלי)
אנתוני וארן ואור זהבי (חגי מיכאלי)אנתוני וארן ואור זהבי (חגי מיכאלי)
צלחת האליפות של בית"ר מעונת 2006/7 (חגי מיכאלי)צלחת האליפות של בית"ר מעונת 2006/7 (חגי מיכאלי)
יוסי בניון, רפי וזאנה ומשה חוגג (חגי מיכאלי)יוסי בניון, רפי וזאנה ומשה חוגג (חגי מיכאלי)