עידן ורד אמור היום (שישי) להוריד את התפרים מהניתוח שעבר בכף הרגל. הקשר יטוס לביקורת בחו”ל ואז יחל בתהליך פיזיותרפיה. לאחר מכן הוא ישוב לאימונים בתהליך שאורכו כשלושה שבועות.

על פי האימון שערך אתמול המאמן רוני לוי, ייתכן והבלם דיוגו ורדשקה יפתח בהרכב לראשונה לצידו של אנטואן קונטה במרכז ההגנה במשחק מול הפועל רעננה ביום ראשון, זאת כשאופיר קריאף הציג יכולת פנטסטית כבלם במשחק האחרון מול הפועל באר שבע. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market- תוכנית מס'-13

“קריאף היה מצוין מול באר שבע, יש מחשבות לגבי ההרכב ביום ראשון, לפעמים מה שהולך טוב לא חייבים לשנות. רוני מנסה את כל האופציות, יש עוד שני אימונים עד למשחק ורק אז תתקבל ההחלטה בנוגע להרכב הפותח”, ציינו בבית וגן. 

טל בן חיים לא התאמן אתמול בשל רגישות בפציעה ממנה הוא מתאושש. אם לא יצליח להתאמן ביומיים הקרובים הוא ינוח ולא יירשם למשחק מול רעננה. שלומי אזולאי תורגל בהתקפה ביחד עם ליוואי גרסיה ופרדי פלומין, ובשלישיית הקישור רוני לוי תרגל את דן איינבינדר, עלי מוחמד וגדי קינדה. 

רוני לוי ואופיר קריאף (אורן בן חקון)רוני לוי ואופיר קריאף (אורן בן חקון)

עם היציאה לפגרת הנבחרת, בית”ר תנסה לצרף מגן שמאלי לקבוצה מאחר שבקאדר של רוני לוי יש רק אחד כזה (מקס גרצ’קין). בשלב הזה אין כוונה להתחזק בחלק ההתקפי. אפונסו טיירה שהוקפא הוצע להפועל ראשון לציון שהסכימה לקלוט את השחקן, אך הקשר מסרב לרדת ולשחק בליגה הלאומית. בסביבתו של טיירה אמרו: “הוא בתקופה הזאת מאוד מסוגר. לא יודעים מה עובר עליו, הוא לא משתף”.