הצוות המקצועי של בית”ר ירושלים יבקש לרשום את הבלם הפורטוגלי החדש, דיוגו ורדשקה, למשחק מול הפועל באר שבע היום (ראשון) ב-20:15, מה שאומר שהירושלמים יקפיאו את אפונסו טיירה כיוון שלא תוכל לרשום יותר משישה זרים בסגל שלה. המשמעות היא שטיירה לא יוכל לשחק בבית”ר העונה ובמועדון מקווים שבעקבות ההחלטה להקפיאו, השחקן יזדרז למצוא קבוצה אחרת במקום לבלות עונה שלמה ביציע. 

בטדי נערכים לכמות של מעל 20,000 אוהדים שיגיעו למשחק הפתיחה של ליגת העל מול הדרומיים. למאמן רוני לוי יחסר אור זהבי המורחק והשאלה היא האם המאמן יציב בהרכב הפותח את טל בן חיים שחזר לאימונים מלאים אחרי חודש, או שאופיר קריאף יקבל את הקרדיט במרכז ההגנה לצידו של אנטואן קונטה. אגב, ורדשקה אמר לאנשי הצוות המקצועי כי הוא התאמן עם סראגוסה באופן מלא בכל תקופת ההכנות לפתיחת העונה ושהוא יכול להתחיל כבר לשחק אם יידרש לכך. בכל מקרה הפורטוגלי יהיה בסגל וצפוי לפתוח על הספסל. 

אפונסו טיירה (רדאד ג'בארה)אפונסו טיירה (רדאד ג'בארה)

הבלם השתכן במלון קרוב למגרש האימונים בבית וגן ובקרוב יעבור לדירה בירושלים ששכרו עבורו במועדון. השכר של ורדשקה עומד על 250 אלף יורו לעונה ואם בית״ר תממש את האופציה עליו בסיום העונה – שכרו ישודרג. 

רוני לוי לא תירגל הרכב ובעיקר ערבב שחקנים במספר עמדות. בחוד ההתקפה נראה ששלומי אזולאי יפתח, בעוד במרכז השדה ישחקו דן איינבנדר, עלי מוחמד וגדי קינדה. במועדון הירושלמי יש מתח רב לקראת המפגש, זאת אחרי ההשקעה הגדולה של הבעלים משה חוגג בקיץ. בבית״ר מקווים לפתוח ברגל ימין ולסיים את המשחק עם שלוש נקודות. 

רוני לוי (אורן בן חקון)רוני לוי (אורן בן חקון)

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אופיר קריאף (טל בן חיים), מקס גרצ’קין, עלי מוחמד, דן איינבינדר, גדי קינדה, ליוואי גארסיה, פרדי פלומין, שלומי אזולאי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ה-VAR עצר את רונאלדו, אך יובה ניצחה