עם 100% הצלחה במפעל גביע הטוטו, בית״ר ירושלים בדרך הבטוחה לשלב הבא אחרי עוד ניצחון, והפעם 0:1 על הפועל תל אביב במושבה. בקבוצה היו מרוצים מאוד מהמחצית הראשונה מול האדומים ופחות מרוצים מהמחצית השנייה. המאמן רוני לוי, ביחד עם יוסי בניון, מבינים כי הקבוצה צריכה להתחזק בעוד מספר שחקנים, כשהדגש הוא על חיזוק לעמדת הבלם.

״אנחנו מחפשים עוד שחקן או שניים, עידן ורד חסר לנו וגם טל בן חיים, אני מקווה שנגיע לליגה עם סגל מלא״. אמר רוני לוי ל-ONE. המאמן מעדיף שלא להסתנוור משלושת הניצחונות עד כה במפעל גביע הטוטו: ״במשחק אתמול החצי הראשון היה טוב עם הרבה הזדמנויות, צריך לזכור שכחלק מלחבר קבוצה חדשה זה גם להכיר את התנועה ואחד את השני על המגרש. יש עייפות וזה לפעמים פוגע בחדות. שחקנים שהולכים אחד על אחד זה לא דבר רע, כל דבר במינון הנכון, עם הזמן נעבוד על זה כשנעשה את הדברים הללו באזורים המסוכנים״. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: "הדברים עדיין לא מתחברים"

בית״ר משוועת לחיזוק בעמדת הבלם. אתמול שוב פתח במרכז ההגנה אנטואן קונטה בשל חסרונו של טל בן חיים. ״קונטה שחקן מוכשר מאוד הוא יכול לשחק כבלם ומגן, הוא עובד קשה והוא בדרך הנכונה״. אמר לוי שהוסיף: יש לנו הרבה עבודה, הקבוצה חדשה ואנחנו צריכים לעבוד על הכושר הגופני ועל המרקם הקבוצתי, אנחנו לא נהיה יהירים. זה גביע הטוטו, כשאתה נמצא בקבוצות גדולות ואתה זוכה במפעל אז אומרים שזה סך הכול גביע הטוטו וכשאתה מפסיד עושים מזה דרמה. תמיד טוב לנצח ולהיבנות דרך תוצאות טובות. יש לנו עוד הרבה עבודה, יש ‘קארמה’ טובה בקבוצה ואווירה רצינית, אנחנו בתהליך ואני מקווה שנמשיך ככה״. 

לצד הרצון בחיזוק בחלק ההגנתי, נראה שבהתקפה למרות שיש רק את שלומי אזולאי ואנתוני וארן, הקבוצה לא תתחזק בחלוץ נוסף. על פי גורמים בצוות המקצועי, גם לוי גרסיה ופלומין יכולים לשחק כחלוצים. ״פלומן וגרסיה, כל אחד מהם יכול להתאים לעמדת החלוץ, שניהם נראים כמי שיכולים גם למלא את המשבצת הזו״. אמרו בצוות המקצועי. 

אריק ינקו קולט את הכדור, פרדי פלומין משקיף (רדאד ג'בארה)אריק ינקו קולט את הכדור, פרדי פלומין משקיף (רדאד ג'בארה)

אם שואלים את גרסיה הוא מעדיף לשחק כשחקן כנף כפי שהסביר ל-ONE: ״אני מעדיף לשחק בכנף אם שואלים אותי. אני מרוצה שלקחנו שלוש נקודות אתמול זה מאוד מספק. אני עובד קשה כדי שנתקדם ביחד עם שאר השחקנים. הקהל שלנו מדהים, הוא מעניק לנו המון ביטחון וזה לא יאמן איך הם תומכים בנו וזה נהדר. המטרה שלנו זה לנצח כל משחק בזמן שלו ולהתקדם, אנחנו ננסה לנצח כמה שיותר משחקים. הניצחונות הגביע הטוטו מוסיפים לנו וזה תמיד חיובי לנצח משחקים לקראת הליגה שבפתח״. 

בית״ר התאמנה במוצאי שבת לקראת המשחק וזאת בשל הרצון של חוגג שלא יתאמנו בשבת. אלא שייתכן והנוהל הזה ישונה וזה תלוי ברצון של הצוות המקצועי עם תחילת העונה הרשמי של ליגת העל.

שחקני בית"ר ירושלים מודים לקהל (איציק בלניצקי)שחקני בית"ר ירושלים מודים לקהל (איציק בלניצקי)

עידן ורד צפוי לחזור לשחק בעוד כחודש, בבית״ר מקווים מאוד שוורד שנחשב לבורג משמעותי אצל לוי, יחזור כמה שיותר מהר למגרשים. בנוסף לכך הערכות בצוות הרפואי של הקבוצה מדברות על כך שטל בן חיים יהיה כשיר למשחק הליגה הראשון מול הפועל באר שבע. 

עידן ורד (אורן בן חקון)עידן ורד (אורן בן חקון)

בית״ר תפרסם את מחירי הכרטיסים למשחק מול הדרומיים, שיעמדו על 120 ש״ח לכרטיס. על פי הערכות, למשחק פתיחת העונה בטדי תגיע כמות של לפחות 25,000 אוהדים.

אוהדי בית"ר ירושלים (איציק בלניצקי)אוהדי בית"ר ירושלים (איציק בלניצקי)