בית״ר ירושלים תנסה לשמור הערב (ראשון) על מאזן מושלם במסגרת גביע הטוטו כשתתארח ב-20:30 במושבה אצל הפועל תל אביב. האוהדים בצהוב-שחור מתכוונים לדחוף את הקבוצה לניצחון שלישי ברצף וכל הכרטיסים שהוקצו עבורם, 1,200 במספר, נמכרו. 

בקרב השחקנים וגם בצוות המקצועי ישנה הבנה שבמושבה תהיה אווירה של משחק ליגה, בשל היריבות בין הקבוצות. יוקרתו של המשחק לא תאפשר לרוני לוי ליהנות מהלוקסוס של לאפשר מנוחה לשחקני הקבוצה.

מבחינת ההכנות המקצועיות, לוי עדיין יחסר את טל בן חיים ועידן ורד הפצועים, וגם אנתוני וארן חולה ולא ייכלל בסגל. בהגנה ימשיך המאמן עם אנטואן קונטה ואור זהבי כבלמים כשבעמדות המגנים ישובצו שי קונסטנטין ומקס גרצ’קין.

רוני לוי. מתלבט לגבי ה-11 (רדאד ג'בארה)רוני לוי. מתלבט לגבי ה-11 (רדאד ג'בארה)

ההתלבטות בצוות המקצועי היא האם לפתוח בהרכב עם דן איינבינדר כחלק מחוליית הקישור, או לשחק במערך “הרפתקני יותר”, עם גדי קינדה, לוי גרסיה, פרדי פלומין, מיכאל אוחנה ושלומי אזולאי. 

לוי אמר ל-ONE לקראת המשחק: ״יש לפנינו משימה נגד קבוצה חזקה בבית שלה, אנחנו מגיעים עם יום אחד פחות מנוחה, בשלב הזה של העונה זה קריטי ומסוכן שאין לנו זמן להתאושש, אבל לצערי ככה נקבע, נגיע מוכנים למשחק מחר ונעשה את המקסימום״. 

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אור זהבי, מקס גרצ’קין, עלי מוחמד, דן איינבינדר, גדי קינדה, מיכאל אוחנה, פרדי פלומין ושלומי אזולאי.