מאמן בית״ר ירושלים ניר קלינגר פרסם את ההרכב הפותח לקראת קרב התחתית מול הפועל רעננה ב-20:15, כאשר הבשורה המרכזית היא שלראשונה העונה, מאור בוזגלו יפתח ב-11 של הקבוצה מהבירה.

הקשר שנכנס לעניינים אחרי שהחלה העונה לאחר שהתאושש מקרע ברצועה, שותף במספר שחקים כמחליף, אך הפעם יעלה על הדשא באצטדיון רמת גן מהרגע הראשון. יחד עם בוזגלו יעלו בקישור אופיר קריאף, דן איינבינדר, ואפונסו טיירה, כאשר בהתקפה ישתפו פעולה יאקוב סילבסטר וארון אולנארה. בחלק האחורי, טל בן חיים וטל כחילה צוותו במרכז ההגנה, בעוד דוד קלטינס יפתח כמגן ימני ושמואל שיימן באגף השמאלי. דודו גורש הוותיק היה עתיד לעלות בין הקורות, אך ברגע האחרון הוחלף על ידי איתמר ניצן עקב חבלה בברך.

ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)

הקפטן עידן ורד שהצליח להשלים אימון מלא, יפתח את המשחק על הספסל. שחקן בקבוצה אמר ל-ONE: ״אסור לנו בשום אופן להפסיד נקודות. אוי ואבוי אם לא ננצח, עברנו שבוע טוב ואנחנו מאמינים שנהיה מרוצים אחרי המשחק״. 

עידן ורד (אורן בן חקון)עידן ורד (אורן בן חקון)

בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, דוד קלטינס, טל בן חיים, טל כחילה, שמואל שיימן, אופיר קריאף, אפונסו טיירה, דן איינבינדר, מאור בוזגלו, יאקוב סילבסטר וארון אולנארה.

אמבולה פצוע, גם שוקר ייעדר מול בית"ר ירושלים

הפועל רעננה סיימה את הכנותיה לקראת החזרה מהפגרה ותפגוש את בית”ר ירושלים לקרב תחתית לוהט באצטדיון רמת גן, כאשר בשרון מסמנים את ההתמודדות כמשחק העונה.

ברעננה מבינים את חשיבות המשחק, כאשר הפסד עשוי להוריד את הקבוצה מתחת לקו האדום ולסבך את הקבוצה מאוד במאבקי התחתית. לעומת זאת, במקרה של ניצחון הקבוצה מהשרון עשויה להיצמד לחלק העליון של הטבלה ולהשיג מרחק ביטחון משמעותי מהתחתית הבוערת. המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא המגן השמאלי עמנואל אמבולה וטל איילה שסובלים מפציעות והקפטן שניר שוקר שהורחק מול הפועל תל אביב. 

מנחם קורצקי (שחר גרוס)מנחם קורצקי (שחר גרוס)

כמו כן, המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא המגן השמאלי עמנואל אמבולה וטל איילה שסובלים מפציעות והקפטן שניר שוקר שהורחק מול הפועל תל אביב. 

הפועל רעננה: אסף צור, עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, ירדן כהן, בן בנימין, אור דסה, מירקו אורמוש, יואב תומר, כארם ארשיד ואריאל תיירי נגואקם.