לא כך רצו בבית”ר ירושלים לפתוח את השנה האזרחית החדשה. דווקא במחזור ה-17, בו שתי הקבוצות שמעליה, מכבי ת”א ומכבי חיפה יפגשו, החבורה בצהוב-שחור לא הצליחה לנצח וסיימה ב-2:2 עם עירוני קריית שמונה בטדי שהיה רחוק מלהיות מלא תחת הגשם השוטף.

מבחינת כשירות הסגל בצהוב-שחור – גדי קינדה שהוחלף במהלך המשחק לא סובל מפציעה משמעותית ואמור להיות כשיר למפגש מול מכבי תל אביב. בצד השני, קובי רפואה העיר במחצית לאיסמעיל ריאן על הדרך שבה חגג אחרי השער השני שלו שהתפרש כהתגרות ביציעים באצטדיון טדי.

אנתוני וארן, שכבש צמד עבור בית”ר, סיפר: “סך הכל זה תיקו אז אנחנו מאוכזבים, עבורי זה טוב כי שמתי צמד, אבל כל עוד זה לא עוזר לקבוצה אז זה לא משנה. פתחנו את המשחק בצורה מצוינת אבל איבדנו את זה תוך כמה דקות, לא דחפנו מספיק קדימה ושילמנו את המחיר, הראנו אופי בחצי השני וחזרנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שאבו: לא משחק שנרצה לזכור

האפשרות שיעזוב את הקבוצה בחלון ההעברות הנוכחי של ינואר: “יש לי חוזה בבית”ר ירושלים ואני פה עד סוף העונה, אעשה הכל גם בהמשך כדי להיות בהרכב”.

שחקני בית"ר בהלם (אורן בן חקון)שחקני בית"ר בהלם (אורן בן חקון)

בעקבות הרחקתו של רוני לוי ממשחק אחד, מי שעמד על הקווים היה עוזרו, חיים שאבו, שאמר בסיום: “התוצאה קצת מאכזבת באמת, אבל אפשר להתנחם בעובדה שחזרנו מפיגור, הגענו למספיק מצבים כדי להכריע את המשחק בהתחשב בזה שהסגל לא היה מלא. יש לנו הרבה מטרות, ממשיכים הלאה”.

גדי קינדה מאוכזב (אורן בן חקון)גדי קינדה מאוכזב (אורן בן חקון)

“הקבוצה הוכיחה הרבה פעמים שיש לה אופי העונה, אני חושב שקריית שמונה פעמיים הגיעו לשער שלנו והבקיעו, זה לא משהו שקרה לנו בתקופה האחרונה. נתמודד עם התוצאה ונלך הלאה. חיזוק בינואר? יוסי בניון ורוני לוי יודעים יותר טוב ממני”.

שי קונסטנטין בועט (אורן בן חקון)שי קונסטנטין בועט (אורן בן חקון)

מאמן עירוני קריית שמונה, קובי רפואה, אמר: “נלחצנו בהתחלה משום מה, אחרי זה חזרנו והבקענו שני שערים יפים. אנחנו מקבלים גולים של חוסר ניסיון, אבל מוריד בפני השחקנים את הכובע, השחקנים הצעירים נתנו הכל, מאוד מאוכזב שלא ניצחנו אבל בית”ר היו עדיפים. זה טיפה נאיביות. מאוד גאה בכולם, עמדה מולנו קבוצה בתקופה טובה מאוד. ניתן לשחקנים המובילים יותר ביטחון, נקווה שנחזור למסלול הניצחונות בהמשך”.

מי שהרשית פעמיים עבור ק”ש, איסמעיל ריאן, דיבר בסיום: “באנו למשחק חוץ מאוד קשה, נגד הקבוצה הכי לוהטת בליגה ועשינו הכל, ניסינו לנצח אבל זו נקודה חשובה מאוד. שמח שהבקעתי צמד והצלחתי לעזור לקבוצה. זה לא משנה איפה אני מבקיע, זה צמד ראשון שלי בקריירה ובגלל זה התרגשתי, הקהל של בית”ר מצוין, אין לי בעיה איתם”.

שחקני ק"ש מאושרים עם איסמעיל ריאן (אורן בן חקון)שחקני ק"ש מאושרים עם איסמעיל ריאן (אורן בן חקון)