שוב אירוע אלים ומכוער: בפעם השנייה בתוך זמן קצר, בוצע ירי לעבר ביתו של בעלי בני סכנין, מוחמד אבו יונס, שסיפר בשיחה ל-ONE: “זה אותו הדבר כמו פעם שעברה. בשעה רבע ל-3 לפנות בוקר הגיעו שלושה אנשים לבית שלי, לאחד היה ביד רימון אבל זה לא נפתח לו, לפי המצלמות הוא ניסה כמה פעמים לפתוח אותו ולא הצליח. לשני היה נשק אוטומטי ועוד נהג”.

“אני יודע מי שלח אותם, זה אותו הסיפור כמו בפעם שעברה. ירו כמה כדורים, הבן שלי הקטן היה ער באותה שעה של הירי ויצא החוצה, המזל שהכדור החליק ממש לידו. זה לא היה ירי כדי להפחיד. כדור נוסף פגע בשמשה של הסלון בבית. המשטרה יודעת את הסיפור, זו כבר פעם שנייה, אם היו עושים משהו זה לא היה קורה”, הוסיף אבו יונס.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך השופטים מתכוננים למשחקים בזמן הקורונה

כזכור, בתחילת החודש התרחש אירוע דומה במסגרתו לא היו נפגעים בנפש גם כן, אך המכונית של בעלי סכנין ניזוקה ניזוקה בצורה קלה. ”זה לא קשור לכדורגל בכלל. זה לא פרוטקשן. אני מקים פרויקט רפואי בסכנין, זה בשלב הקמה. יש מכרזים וכל מני עבודות חשמל. מישהו רצה להיכנס לעבודה ללא מכרז וזה מה שקרה. בפועל המשטרה יודעת מה קרה”, הסביר אבו יונס לתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM, את הסיבות לירי בפעם הראשונה.