זעזוע בבני סכנין. קפטן הקבוצה והשחקן המזוהה ביותר שלה, חאלד חלאילה, קיבל מהמועדון מהליגה הלאומית הודעה על שחרורו מן הקבוצה, זאת 19 שנים מהרגע בו עלה לראשונה לבוגרים לאחר ששיחק גם במחלקת הנוער של סכנין.

הסמל המזוהה ביותר עם הקבוצה ששיחק בשורותיה במשך כמעט שני עשורים, קיבל הודעה מההנהלה לפיה הוא צריך למצוא לעצמו קבוצה חדשה וישוחרר. לפי הדיווחים, חלאילה סולק מאימון הקבוצה בשבוע שעבר וכעת סלימאן אזברגה המאמן קיבל החלטה מקצועית לפיה השחקן המוערך לא ימשיך. אזברגה עצמו סירב להתייחס לפרשה או לפרט עליה, אלא רק הדגיש שהוא מתעסק בפן המקצועי ובקבוצה עצמה ולא בענייני משמעת.

סלימן אזברגה (רדאד ג'בארה)סלימן אזברגה (רדאד ג'בארה)

במקביל, אוהדי הקבוצה זועמים על ההחלטה וטוענים לחוסר כבוד עבור מי שהיה איתם לאורך כל הדרך ועוד יותר כועסים על הדרך שבה הדבר נעשה - הוצאתו מקבוצת הוואטסאפ של הקבוצה.

בבני סכנין אישרו את הפרידה הצפויה ומסרו: "אכן המאמן סלימאן אזברגה נתן את החלטתו המקצועית. אין עוררין על סמליותו הראויה לכבוד של חאלד, אך הנהלת המועדון  תשב עם הקפטן המוערך ותדון בעניין".

חאלד חלאילה (עמרי שטיין)חאלד חלאילה (עמרי שטיין)

הקשר האחורי, שיאן ההופעות של סכנין בכל הזמנים ומי ששיחק לאורך כל הקריירה בקבוצה מהמגזר, ייפרד מהמועדון עמו הוא מזוהה כל כך לאחר כמעט שני עשורים בהם היה שותף ללא מעט רגעים, כולל זכייה בגביע המדינה בעונת 2003/2004.

חלאילה שערך את הופעת הבכורה בקבוצה הבוגרת שלך סכנין ב-2000/2001 במשחק מול בית”ר באר שבע בליגה הלאומית, היה שותף לעלייה הגדולה של הקבוצה לליגת העל בסיום עונת 2002/3. הקשר בן ה-36 כבר לא בתוכניות של המאמן סלימאן אזברגה וכעת ייאלץ לחשוב על עתידו.