בהפועל כפר סבא מבינים שמלחמת ההישרדות בליגת העל תתרחש ככל הנראה עד הרגע האחרון. אחרי שני ניצחונות מדהימים מול מכבי חיפה ובית"ר ירושלים הגיעו שני הפסדים, כאשר האחרון שבהם אתמול (שבת) מול מ.ס. אשדוד (3:1).

דווקא באחת המחציות הטובות ביותר שהציגה כפ"ס העונה לא השכילה הקבוצה לכבוש וירדה בפיגור. לאנשי כפ"ס היו טענות לעבר השופט טל זטלמן בטענה שהיה חייב לשרוק לפנדל אחרי עבירה על אדריאן רוצ'ט ועוד לפני כן להרחיק את נאור עבודי בעקבות עבירה על טום שלח. בכפ”ס מוחים על ההחלטות ולא מבינים כיצד צוות ה-VAR לא סייע לשופט לקבל את ההחלטות הנכונות. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן שמעון: הרבה עצבים, שמח על הניצחון

“אנחנו נפגעים השנה יותר מכל קבוצה מהחלטות שיפוט. אם היה נשרק פנדל שהגיע לנו לא היינו מפסידים וכל המשחק היה נראה אחרת", אמרו בקבוצה. מי שספג ביקורת היה הבלם סודיק אטאנדה, שספג כרטיס צהוב שני והורחק.

אטאנדה מצטרף לרשימה ארוכה של שחקנים בכפ”ס שהורחקו במהלך העונה (שמונה אדומים) בראשם גרשון קופי שהורחק פעמיים. “סודיק גילה חוסר אחריות והיה חייב להיזהר. אנחנו מצפים בעיקר מהשחקנים הבוגרים יותר לשים לב ולא להיות מורחקים סתם", הוסיפו בקבוצה. לקראת משחק הליגה מול הפועל באר שבע יחזור בן רייכרט, שריצה עונש הרחקה.