קרב העולות לליגת העל הסתיים ללא הכרעה. הפועל כפר סבא אירחה הערב (רביעי) את סקציה נס ציונה ונפרדה עמה ב-1:1 משני שערים שהגיעו בדקות הפתיחה ונשמרו עד לשריקת הסיום. בתום ההתמודדות, מאמן הירוקים אופיר חיים שיתף בתחושותיו.

“מאוכזב מהתוצאה, היינו ראויים לניצחון, אבל מרוצה מהיכולת למרות שהיו כאלה שיגידו שהיכולת פחות טובה אני מרוצה”, אמר חיים. “צריכים להיות חדים יותר ליד השער אבל אני מרוצה בסך הכול. הרגשתי את העייפות של השחקנים. קופי היה קצת עייף, אבל זה לא תירוץ וננצח הרבה משחקים בהמשך”. החזרה לבלומפילד במחזור הבא מול בני יהודה: “מצפה בקוצר רוח למשחק הזה, נתכונן טוב ונבוא כדי לנצח”.

בנג'מין קוקו עם הכדור (שחר גרוס)בנג'מין קוקו עם הכדור (שחר גרוס)

מנגד, עמיר תורג’מן סיפר: “מבסוט מהנקודה. יש הרבה דברים חיוביים, שחקנים נלחמו ורצו. בחצי השני הלכנו אחורה יותר מדי ונתנו לכפר סבא להניע את הכדור ולשחק. שתי הקבוצות הגיעו למצב אחד טוב וזהו. השחקנים שלי יכולים הרבה יותר. אנחנו בתהליך טוב, השחקנים הגיעו למקום שרצינו להיות בו”.

מכבי חיפה במחזור הבא: “יש עשרה ימים, נגיע מוכנים ויהיה בסדר. ככל שהזמן חולף השחקנים מתרגלים לליגה. חבל שלא הצלחנו לנצח וכפר סבא חזרה מהר. אני מרוצה מהנקודה, מהגישה והדרך. צריכים ניצחונות אבל גם זה יגיע”.

עמיר תורג'מן (שחר גרוס)עמיר תורג'מן (שחר גרוס)

אלעד שחף שכבש שער ראשון העונה בנס ציונה: “רואים את ההתקדמות, נלחמנו ועבדנו קשה. שתי הקבוצות הגיעו למצבים. נקודה זה בסדר, מתכוננים למשחק הבא. לא כבשנו הרבה שערים אבל אנחנו בהתקדמות ועובדים קשה. ממשחק למשחק אנחנו נראים טוב יותר. אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה, נבוא למכבי חיפה ובית”ר כמו מול כל קבוצה אחרת”.

אלעד שחף חוגג (שחר גרוס)אלעד שחף חוגג (שחר גרוס)