גם החזרה מפגרת הקורונה הכפויה לא היטיבה עם הפועל רעננה, שהמשיכה בעונה המסויטת שלה והתקרבה צעד נוסף בדרך לירידה לליגה הלאומית, כששמטה אמש (שלישי) יתרון 0:2, נכנעה 3:2 למ.ס אשדוד במחזור הראשון של הפלייאוף התחתון ונותרה במקום האחרון בטבלת ליגת העל.

הפער מעירוני קריית שמונה שמעל לקו האדום אומנם נותר בעינו ועומד על 6 נקודות, אך ברעננה מבינים שקבוצה שרוצה להישאר בליגה לא יכולה להרשות לעצמה לצאת בלי נקודות מאף משחק במצב הנוכחי, בייחוד כאשר היא מובילה בשני שערים על היריבה.

מאמן הקבוצה אייל לחמן, שערך בכורה על הקווים, התייחס בסיום להפסד: ״אין מקום למילה ‘כואב’ עכשיו. מסתכלים קדימה, הסיטואציה היא אותה סיטואציה. היו במשחק הזה דברים טובים ואני חושב שהתכוננו בצורה חכמה. 10 הדקות הראשונות היו פחות טובות, אבל כשעושים שיטת משחק חדשה זה דבר שנלקח בחשבון ולאחר מכן זה היה מצוין, ה-0:2 יכל להיות גם 0:3״. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן שמעון ואזולאי לאחר הניצחון על רעננה

על הקאמבק של אשדוד: ״לקראת הסיום, בחלק האחרון של המשחק, באיזשהו מקום היינו צריכים להיערך אחרת. יכול להיות שהיינו צריכים דווקא בדקות של ה-0:2 ללכת על גוון התקפי ולא על גוון הגנתי. ברור שאני מאמין שיש עוד סיכוי, הסיטואציה היא אותה סיטואציה, הפער הוא אותו פער, הולכים קדימה, יש עוד שלושה ימים משחק״.

אייל לחמן (איציק בלניצקי)אייל לחמן (איציק בלניצקי)

בניגוד ללחמן, שמאמין שעוד יש סיכוי, נראה שיש במועדון רבים שסבורים כי רעננה כבר עם רגל בליגה הלאומית ורק תרחיש מאוד יוצא דופן יצליח להשאיר את הקבוצה בליגת העל. גם פניהם של השחקנים, שישבו המומים ומיואשים על כר הדשא בסיום המשחק, הראו את הלך הרוח בקבוצה.

״זה נראה רע, אין דרך אחרת לתאר את זה״, אמר גורם בקבוצה והוסיף: ״אסור לנו לסיים משחק כזה בלי נקודות, אסור לנו להוריד את הרגל מהגז ואסור לנו לספוג שערים כל כך בקלות. עם כל הרצון הטוב והתקווה להישאר בליגה, חייבים להיות אמיתיים ולהודות שזה יהיה קשה מאוד״.