בהפועל כפר סבא נמצאים במרוץ נגד הזמן על מנת לצרף זר חמישי. אחרי שפרנסיסקו ג'וניור העדיף את ההצעה של הפועל חיפה, במועדון הירוק מחפשים אלטרנטיבה אחרת. כפ”ס טרם קיבלה החלטה סופית בעניינו של הקשר לירוי צעירי שהחל להתאמן בשבוע שעבר עם סגל הקבוצה. שחקן אחר הוא אביב סולומון, שממשיך להתאמן אצל אופיר חיים ולא מהנמנע שיחתום על חוזה בשרון.

במועדון מקווים להסדיר ב-24 השעות הקרובות את שחרורו של בובקאר טראורה על מנת לרשום אותו כמה שיותר מהר, ושיוכל לשחק מחר מול עירוני קריית שמונה במסגרת גביע הטוטו. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, העברתו של השחקן הוסדרה וכל שנשאר עכשיו הוא רק לחכות לשחרור הבינלאומי. 

אופיר חיים. מחפש זר חמישי בנרות (חגי מיכאלי)אופיר חיים. מחפש זר חמישי בנרות (חגי מיכאלי)

מחר אמור אופיר חיים להמשיך עם ההרכב שירוץ בליגה. בקבוצה מרוצים מאוד עד כה מהבלם סודיק אטנדה, שהשתלט על מרכז ההגנה והותיר עד כה רושם חיובי, כשגם בנג’מין קוקו מוכיח שיש לו מה למכור בליגת העל. לגבי ריקארד ורנש הרומני, הרי שלוקח לקשר זמן כדי להיכנס לכושר משחק והציפייה ממנו היא להרבה יותר ניידות ולעזרה נרחבת יותר במשחק ההגנה.

הרכב משוער: איתמר ישראלי, לב כהן, סודיק אטנדה, ג’ניה ברקמן, אביב סולומון, קווין ריינשטיין, דן עזריה (בובקאר טראורה), ריקארד ורנש, מחמוד יוסף, רוי רונן ובנג'מין קוקו.