בהפועל כפר סבא לא היו יכולים לחלום בחלומות הטובים ביותר שלהם שיעשו את הבלתי ייאמן ויחזרו מהמשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר עם שלוש נקודות. אלא שזה קרה, משער בדקה ה-96 של הקפטן עומר פדידה שנכנס כמחליף.

הקשר כבר רגיל להבקיע שערי ניצחון דרמטיים כשבמחזור הסיום של העונה הקודמת הוא כבש בדקה ה-97 מול הפועל עפולה והעלה את הקבוצה לליגת העל. לאחר המשחק פדידה התייחס לכך כשאמר: “השער בשנה שעברה היה אמנם מרגש יותר, אבל השער אתמול היה חשוב מאוד לקבוצה. הוכחנו שהלב והנשמה, כמו המשמעת הטקטית, מנצחים את המשחק".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אופיר חיים: גאה מאוד בשחקנים שלנו

בכפ"ס יכולים להיות מעודדים מההכנה הטקטית של הצוות המקצועי בראשותו של אופיר חיים. רביד גזל אמנם מילא בהצלחה את מקומו של חיים המורחק על הקווים, אבל נראה שההכנה למשחק ושינוי המערך לשלושה בלמים, בנוסף ללחץ על נטע לביא במרכז הקישור, הם שהביאו את הניצחון המיוחל שהעניק הרבה אוויר לקבוצתו של יצחק שום.

כמו כן, הירוקים מרוצים מאוד מהרכש החדש אמדו סוקונה, שרק הצטרף בשבוע שעבר ואתמול היה האיש שבישל את שער הניצחון. שחקני הרכש החדשים של הקבוצה, לוואגה קיזיטו ושגיא דרור, התאקלמו היטב, ובאשר למשחק מול מכבי חיפה מבין הישראלים ניתן לציין לטובה בעיקר את הבלם טל מכלוף והקשר דן עזריה. לקראת המשחק ביום רביעי מול בית"ר ירושלים אמורים לחזור שלושה שחקנים לסגל: בן רייכרט , נועם גמון וגרשון קופי.