צמד שחקני הפועל כפר סבא בעונה האחרונה, אדריאן רוצ'ט ושגיא דרור, קיבלו היום (רביעי) הודעה רשמית שאינם בתוכניות של המאמן עמיר תורג'מן לעונה הקרובה והם יחפשו לעצמם קבוצות אחרות. בתוך כך, השוער איתמר ישראלי חתם לעונה נוספת בקבוצה באמצעות עורך דינו עידן כסיף.

ישראלי הנרגש התייחס לעונות שחלפו ולעתיד: "אני מאושר להמשיך לשחק בהפועל כפר סבא עונה נוספת. זה מועדון שמהווה עבורי בית כבר שנתיים. זהו מועדון עם מסורת, קהל אוהדים מחבק ותומך ואנשים טובים. שמחתי להיות חלק משמעותי בעלייה לליגת העל ובעונה החולפת חלק מהתלכיד שרשם עונה טובה והצליח במשימה להבטיח עונה נוספת בליגה. מכאן נשאף לצמוח עוד ולהתקדם ליעדים חדשים. ארצה להמשיך ולהפגין יכולת טובה, אני יודע שחובת ההוכחה עליי. אני נחוש ומאמין שבעבודה קשה והתמדה אוכל אף להשתפר ולתרום עוד לקבוצה במטרות שלה.

איתמר ישראלי נשאר ירוק (הפועל כפ"ס)איתמר ישראלי נשאר ירוק (הפועל כפ"ס)

בכפ"ס הצליחו במהלך השבוע לסגור לא מעט פינות וביניהן את הארכת החוזים של סודיק אטנדה ולוואגה קיזיטו. לעומתם, גרשון קופי עזב ובמקומו יבוא בלם חדש. במועדון טרם התקבלה החלטה היכן ומתי לקיים את מחנה האימונים ובשל המצב לו גרמה הקורונה לא מן הנמנע שהמחנה יתקיים בארץ בדומה לעוד מספר קבוצות בליגת העל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובת תורג'מן לאחר ה-0:0 של כפ"ס

בימים הקרובים הקבוצה אמורה לשבת עם מספר שחקנים נוספים שמסיימים חוזה על מנת לנסות ולסגור מולם הארכה לעונה נוספת. נראה שגם בבעונת 2020/2021 כפ"ס תאלץ לארח את משחקי הבית שלה במושבה.