קשרה ההונגרי של הפועל כפ"ס, ריקארד ורנש הגיע להסדר פיצוי עם הקבוצה – משכורת של חודשיים, חוזהו הותר והוא שוחרר מהמועדון. בקבוצה תלו תקוות בשחקן בתחילת העונה אבל בפועל הוא לא הצליח להתאקלם מקצועית. שחרורו של השחקן יפנה משבצת של שחקן זר שכפ"ס תביא במהלך חודש העברות.

בכפ"ס ספרו אתמול (שלישי) הפסד נוסף והפעם מול הפועל ב"ש. העובדה שלקבוצה אין בית משלה עושה לאופיר חיים וחניכיו את החיים הרבה יותר קשים. גם כך הקבוצה סובלת מסגל קצר ועכשיו לרשימת הפצועים ניתן להכליל את לירוי צעירי ובן מיזן. אתמול, החבורה בירוק הייתה חלשה בפתיחה דבר שנוצל היטב ע"י ב"ש שעלתה ליתרון מוקדם.

ריקארד ורנש עם הכדור (איציק בלניצקי)ריקארד ורנש עם הכדור (איציק בלניצקי)

אחת מנקודות האור של העונה, אביב סולומון התייחס למה שקרה במשחק ולעתיד: “עלינו מבולבלים ומבוהלים, התאוששנו קצת אחרי אבל זה לא הלך. ב"ש ידעה להיות קבוצה רעה כזו שיודעת להרוויח זמן כדי לקחת את הנקודות. אנחנו צריכים להסתכל כבר להפועל רעננה ולצאת עם שלוש נקודות. נמאס לקבל מחמאות ולא להביא נקודות. חשוב לנו לנצח את רעננה בשביל המאמן, הקהל והבעלים. ברור שכאשר לא מנצחים פעם אחר פעם קורה משהו בקבוצה. הסגל שלנו לא כל כך גדול אבל גם אם לא הולך צריך להסתכל קדימה”.

האם בקבוצה כבר מרגישים את הלחץ של התחתית: “מהמחזור הראשון אנחנו מרגישים את הלחץ, כל קבוצה שמפסידה חוששת ומסתכלת למטה. אנחנו רוצים להסתכל למעלה אבל יש מציאות אחרת כרגע ולכן נצטרך להיות ערוכים”.

אביב סולומון (אחמד מוררה)אביב סולומון (אחמד מוררה)