הפתרון למשבר? בצל ההפסד המפתיע והשני ברציפות של הפועל באר שבע, קשר הקבוצה והקפטן מאור מליקסון חוזר למגרשים אחרי תקופה של חצי שנה בה נעדר בשל ניתוח בקע שהסתבך, מליקסון לא ויתר על חזרה אפשרית כנגד כל הסיכויים וכנגד טענות של לא מעט אנשים שכבר הפרישו את יקיר האוהדים בן ה-35, והערב (שלישי, 20:15) נכלל בהרכב של ב”ש מול הפועל כפר סבא.

אחרי שערך את האימון המסכם בהצלחה, מליקסון נכלל בסגל מול העולה החדשה וזה גורם להתרגשות גדולה בקרב שחקני הקבוצה ואנשי הצוות המקצועי. "החזרה של מליקסון יכולה לבוא לנו בזמן" אמרו בבאר שבע, "הניצחון שלו נגד כל הסיכויים זה ניצחון שלנו, רק נקווה ליהנות ממנו כמה שיותר ושיהיה בריא כי זה חשוב יותר מהכול" הוסיפו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: במבחן התוצאה אין ספק שנכשלנו

במועדון קיימת דריכות שיא לקראת המשחק. מאמן הקבוצה ברק בכר ערך כמה שינויים בהרכב וינסה להסיק את המסקנות האחרונות שלו בעקבות היכולת הלא טובה במחצית השנייה במשחק האחרון נגד בני יהודה. הבלם לואי טאהא חזר להרכב הפותח במקום עמית ביטון המורחק ויפתח בהגנה יחד עם שון גולדברג, מיגל ויטון ובן ביטון. נייג'ל האסלביינק, שנגרע מהסגל בשבת בגלל האיחור בחזרתו לארץ, חזר ל-11 של בכר ויהיה בהתקפה יחד עם בן שהר וז’וסוואה.

ברק בכר אמר לקראת המשחק: "אנחנו מייצגים מועדון גדול וכחלק מזה אנחנו מחויבים למצוא פתרונות ולהתמודד עם קשיים גם ברגעים פחות טובים. התקופה האחרונה לא פשוטה ודווקא בה עלינו לגלות אופי. מצפה לנו משחק חוץ קשה במושבה ואנחנו צריכים להיות מרוכזים רק בו".

הרכב הפועל ב”ש: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג, עדן שמיר, נאור סבג, ז’וסוואה, ג’ימי מרין, נייג’ל האסלביינק ובן שהר.

מאור מליקסון חוגג עם שיר צדק ודוד קלטינס (חגי מיכאלי)מאור מליקסון חוגג עם שיר צדק ודוד קלטינס (חגי מיכאלי)

אופיר חיים: "באר שבע יכולה להעניש בכל רגע נתון”

בהפועל כפר סבא ינסו לנצל את המשבר שעובר על הפועל ב"ש ולהשיג ניצחון אחרי תקופת יובש ארוכה. המאמן אופיר חיים ביצע שינוי אחד בהרכב למשחק כאשר בן מיזן הפצוע לא ישחק ואת מקומו ימלא בובקאר טראורה. “אני מרוצה מהמשחק באשדוד. אני מרוצה מהמחוייבות, הדרך וההשקעה” אמר חיים לקראת ההתמודדות, “קבלת החלטות יותר טובה בפס האחרון והיינו מנצחים את המשחק".

אופיר חיים (דן יידוב)אופיר חיים (דן יידוב)

על מצבה של ב"ש אמר: “הפועל ב”ש זה מועדון ענק עם סגל של שחקנים שבכל רגע נתון יכול להעניש אותך, נצטרך להיות מרוכזים ב-100 אחוז כדי לנצח את המשחק".

המאמן מודע לכך שללא צבירת ניצחונות יהיה קשה מאד לשרוד בליגה: “אנחנו מגיעים לכל משחק במטרה לנצח, הוכחנו כבר שאנחנו יכולים לשחק שווה בשווה מול כל קבוצה”.

הרכב כפ”ס: איתמר ישראלי, נועם גמון, טל מכלוף, ג'ניה ברקמן, אביב סולומון, גרשון קופי, אדריאן רוצ'ט, דן עזריה, עומר פדידה, בובקאר טראורה ובנג’מין קוקו.