אז לאחר ההפסד הכואב במחזור האחרון נגד בני יהודה בטוטו טרנר, הפועל באר שבע שבה הערב (שלישי) לנצח לאחר שגברה 0:1 קטן על הפועל כפר סבר באצטדיון המושבה. מי שהכריע את ההתמודדות היה בן שהר כמובן שדחק מקרוב פנימה, לאחר הדיפה אומללה של איתמר ישראלי. 

מאמן הפועל ב”ש, ברק בכר, סיפר לאחר הניצחון הדחוק: “היה עלינו לחץ גדול אי אפשר להסתיר את זה, אני שמח על הניצחון. במחצית הראשונה יכלנו להבקיע עוד שערים ולגמור את הסיפור. במחצית השנייה השחקנים שיחקו ככה-ככה. מאור מליקסון? רצינו שישחק אבל נצטרך לחכות עם זה לשבוע הבא”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: ניצחון מאוד מתוק וחשוב

“המחצית הראשונה הייתה אחת מהיותר טובות שלנו העונה. היו בה הרבה דברים טובים - שטפנו את המגרש, שלטנו והיינו צריכים להבקיע יותר. בתקופות כאלה רצינו לנצח ולשמור על התוצאה. זה היה ניצחון חשוב ומאוד מתוק. היה לחץ. רצינו לתקן מהר והצלחנו לעשות את זה”.

ההפרש מהקבוצות המובילות בצמרת: המטרה שלנו הייתה לבוא ולעצור את המצב שהיינו בו, עם רצון ומחויבות. זה לא משנה מה קורה מלמעלה או מלמטה, היינו צריכים לייצב את הקבוצה כי היינו בירידה. המטרה היא למזור ולעלות שוב וניערך למשחק הבא עם מכבי חיפה”.

בן שהר חוגג עם שחקני הפועל ב"ש (רדאד ג'בארה)בן שהר חוגג עם שחקני הפועל ב"ש (רדאד ג'בארה)

הביקורות: “זה לא נעים אבל זה חלק מה מהמקצוע. כל מאמן עובר את זה. גם אני לא סופרמן. צריך לדעת איך להתרומם ביחד עם השחקנים ולשדר להם שאני מאמין בהם, זה קורה והמטרה היא להמשיך עם זה”.

ביטול החילוף של מאור מליקסון שלא שותף בסופו של דבר: “אוי ואבוי לו אם לא יהיה מאוכזב כשהוא לא נכנס. לצערי הייתי צריך לבצע חילוף אחר. אני מקווה שאשתף אותו במשחק הבא כי אנחנו רוצים אותו על המגרש”.

מאור מליקסון (רדאד ג'בארה)מאור מליקסון (רדאד ג'בארה)

בן שהר אמר: “שלוש נקודות זה בדיוק מה שאנחנו צריכים כרגע, כי לפני כמה ימים היה הפסד קשה ואני שמח שהצלחנו להרים את עצמנו. אני לא מרגיש חוסר ביטחון, אולי נכנסו למערבולת כזו. גם בני יהודה שיחקנו טוב, ופתאום הכל הסתבך. נלחמנו וכל אחד רץ ועבד, זה מה שצריך בשביל להשיג ניצחון. מלכות השערים? רוצה לשבור כמה שיותר שיאים, אך חושב על המשחק הבא”.

מנגד, מאמנה של הפועל כפר סבא, אופיר חיים, אמר: “במחצית הראשונה השחקנים לא מחויבים ולא ביצעו את מה שאמרתי, אבל אני אקח אחריות, כי אולי הם לא הבינו אותי נכון. במחצית השנייה כבר ראיתי שיפור אבל בגדול לא היינו שווים נקודה, נפלנו בפרטים הקטנים. נבוא נגד רעננה עם יותר מחויבות, זה משחק חשוב”. 

אופיר חיים (רדאד ג'בארה)אופיר חיים (רדאד ג'בארה)

“עובדתית אנחנו לא מבקיעים שערים ואנחנו בתקופה פחות טובה. נערכנו לבאר שבע ובכל זאת לא הצלחנו להתמודד מולם בפתיחה. אנו מאוכזב מהמחצית הראשונה, ניצלנו בנס מפיגור 3:0. במחצית השנייה היינו קצת יותר טובים, אבל לא הגיע לנו לנצח. לדעתי נתנו להם יותר מידע כבוד. אני מודאג מהמצב בהתקפה שלנו, נהיה לחץ וצריך לעמוד בזה. אני רוצה שנשחק התקפי יותר ונכבוש. ידענו שיהיה קשה בליגה הזו אבל אנחנו גם לא נופלים מהרבה קבוצות בליגה. המשחק נגד רעננה יהיה על החיים שלנו, יש להם קבוצה קשה וטובה עם שחקני איכותיים אבל גם לנו יש שחקנים טובים”.