אחרי הניצחון האחרון על בני יהודה תל אביב, הפועל באר שבע רוצה להמשיך את רצף הניצחונות ולהשיג שלישי כזה, כשתארח הערב (ראשון, 20:15) את הפועל כפר סבא באצטדיון בנתניה בשל עונש הרדיוס. 

בבאר שבע ערכו את האימון המסכם לקראת המשחק. הקשר מרואן קבהא שהתלונן על סחרחורות חש טוב יותר, ערך אימון והוא צפוי לפתוח בקישור. ההתלבטות של יוסי אבוקסיס היא לגבי זהות שני הקשרים שיפתחו לצד קבהא, בזמן שז’וסוואה נעדר בגלל צהובים. על המקום בקישור מתחרים דוד סימאו, תומר יוספי, נאור סבג ורמזי ספורי, כאשר הפורטוגלי וספורי זוכים להעדפה לפי שעה. אלטון אקולטסה ובן שהר ימשיכו לשחק בהתקפה, אך על עמדת הקיצוני הימני מתחרים נייגל האסלביינק וניב זריהן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: אם לא נבוא מוכנים אז נשלם על זה

הרכב הפועל באר שבע: אוהד לויטה, אור דדיה, שיר צדק, מיגל ויטור, אורן ביטון, מרואן קבהא, דוד סימאו, רמזי ספורי, ניב זריהן, אלטון אקולטסה, בן שהר.

רייכרט יחזור להרכב כפ"ס, ברקמן יחליף את סודיק

בהפועל כפ"ס מקווים לחזור למסלול הניצחונות דווקא מול ב"ש המתאוששת, כשהירוקים שמרגישים היטב את הלחץ מקרבות התחתית יעשו הכל על מנת להשיג לפחות נקודה אחת. מבחינת החלק האחורי של אופיר חיים, ג’ניה ברקמן צפוי לפתוח במרכז ההגנה במקום סודיק אטנדה המורחק. בקישור, בן רייכרט יחזור וישחק לצידו של גרשון קופי במרכז השדה של הירוקים מהשרון. 

בתוך כך, הבלם טל מכלוף התייחס לתנודות ביכולת של הקבוצה: "אנחנו מודעים לכך ועובדים על הצד המנטלי והמקצועי באימון כדי לתקן את זה להמשך".

טל מכלוף (שחר גרוס)טל מכלוף (שחר גרוס)

היתרונות של כפ"ס במאבק: “הדבר הגדול ביותר הוא אמונה ביכולת שלנו וצניעות בעיניי זה מה שישאיר אותנו בליגה" .

הרכב הפועל כפ”ס: איתמר ישראלי, טום שלח, טל מכלוף, ג'ניה ברקמן, אביב סולומון, גרשון קופי, בן רייכרט, דן עזריה, עומר פדידה, בובאקר טראורה ואמאדו סוקונה.