בעקבות ניצחונה של סקציה נס ציונה מול הפועל רעננה. הלחץ בתחתית עולה ובהפועל כפר סבא רוצים הערב (שבת, 19:45) מול עירוני קריית שמונה, לזכות בשלוש נקודות על מנת לפתוח פער יחסית מבטיח מהקו האדום.

הרכב כפ”ס: איתמר ישראלי,טום שלח, אטנדה סודיק, טל מכלוף, אביב סולומון, יבגני ברקמן, בן רייכרט, יהב אפריאט, עומר פדידה, גרשון קופי ואמאדו סוקונה.

הרכב ק”ש: דזוגאס ברטקוס, מרקוס דיניז, עידן נחמיאס, אור דהן, אמיר בן שמעון, עדן קארצב, סמואל בראון, עומר לקאו, אחמד עבאד, מוחמד שכר ואיסמעיל ריאן.

מדובר במשחק תחתית סופר משמעותי עבור חניכיו של עמיר תורג'מן שעד כה רשמו שלושה משחקים ללא ספיגת שער. המאמן צפוי לערוך שינוי אחד בהרכב לעומת המשחק מול חדרה כאשר טל מכלוף יחזור לשחק על חשבון אדריאן רוצ'ט. מכלוף ישחק במרכז ההגנה כאשר יבגני ברקמן יוסט לעמדת הקשר האחורי.

טל מכלוף (שחר גרוס)טל מכלוף (שחר גרוס)

בחלק הקדמי יש לתורג'מן התלבטות בין בובאקר טראורה ליהב אפריאט אבל  נראה שטראורה יזכה בקרדיט. "אנחנו לפני משחק שאסור לפני משחק שאסור לנו לאבד נקודות. ניצחון ישחרר הרבה לחץ", אמרו בכפ"ס.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: כך אימון הכדורגל שלכם יהיה טוב יותר

מנגד, בעירוני קריית שמונה מנסים להוריד את השחקנים לקרקע ולהעביר את המסר כי הכל עדיין פתוח במאבקי התחתית וזאת על אף שני הניצחונות הרצופים שהשיגה הקבוצה במחזורים האחרונים. במהלך השבוע הבהירו במועדון פעם אחר פעם כי מאבקי התחתית פתוחים לגמרי ולקראת שבת הציבו לעצמם מטרה לא לתת לכפר סבא לברוח ולהשאיר את המאבק על ההישארות בליגה פתוח בין שתיהן וסקציה נס ציונה. 

קובי רפואה (נעם מורנו)קובי רפואה (נעם מורנו)

בצוות המקצועי סיפרו הבוקר ל-ONE: ״לכולם כאן ברור שהיכולת מהמחזור הקודם לא תספיק וגם היה לנו שם המון מזל. חייבים להשתפר ולהימנע מהכתם של ירידה״. אחת הסיבות העיקריות לאופטימיות בקרייה היא מהיציבות שמפגינה חוליית ההגנה לאורך הפלייאוף וזאת לאחר ריבוי ספיגות ושינויים שביצע רפואה וקודמו בתפקיד לייצוב ההגנה. שחקן של הקרייה סיפר: ״אם חשבנו ששני ניצחונות יתנו לנו דחיפה קדימה ונתרחק מהאזור המסוכן אנחנו כבר מבינים שזה לא ככה ועלינו להילחם עד הסוף״.