הפועל כפר סבא השיגה הערב (שבת) ניצחון יקר מפז, כאשר גברה 0:2 על הפועל רעננה משערים של גרשון קופי ועומר פדידה והעלתה את מאזנה ל-30 נקודות, 8 מעל נס ציונה שתשחק בהמשך המחזור. מנגד המצב שונה לחלוטין כשהקבוצה של אייל לחמן נראית בדרך הבטוחה לליגה הלאומית והמשיכה לשקוע במקום האחרון.

מאמן כפ”ס, עמיר תורג’מן אמר בסיום: “זה לא רק הנקודות זה גם היכולת, היום היינו חדים ועשינו דברים יפים. הגענו ללא מעט מצבים. הכי חשוב היה לעשות את הדברים נכון, להבקיע ולנצח. זה עדיין לא נגמר, אנחנו במאבק ונראה מה יהיה עם נס ציונה בהמשך. מרוצה מהקבוצה ואיך שהשחקנים הגיעו. הגישה קובעת ואם נגיע ככה הדברים יסתדרו”.

שחקני כפ"ס חוגגים עם גרשון קופי (חגי מיכאלי)שחקני כפ"ס חוגגים עם גרשון קופי (חגי מיכאלי)

היכולת הטובה: “לא היינו חדים במשחק הקודם ועבדנו על זה השבוע. נגד בני יהודה עשינו לאט את הדברים, היום זה היה טוב יותר. היום השחקנים הגיעו בצורה הטובה ביותר, גאה בהם על העבודה הקשה”.

ההופעה של גרשון קופי ועומר פדידה: “יש לנו עוד שחקנים טובים מאוד, לקופי יש יכולות טובות והוא לוקח על עצמו יותר. פדידה זה פדידה, אנחנו סומכים עליו, הוא מעמודי הטווח בקבוצה. זה לא רק הם, יש שחקנים נוספים שעובדים קשה”.

סיכויי ההישרדות: “הכי חשוב זה תוצאות, יש לנו דרך ארוכה ויש עוד משחקים. המשחקים מכריעים וחשובים ונגיע מוכנים כי אנחנו רוצים להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר”.

גרשון קופי כובש (חגי מיכאלי)גרשון קופי כובש (חגי מיכאלי)

מנגד, לחמן אמר: “ידענו שהמשחק הזה חשוב, לבוא בשלב הזה עם צורך לנצח בצורה ברורה חייבה אותנו לשחק עם 4 שחקנים בחלק הקדמי ובחצי השני אפילו עברנו לחמישה. הייתה תחושה שרעננה לא טובה הגנתית, אנחנו מסודרים הגנתית אבל הפן ההתקפי לקה בחסר. הפעולות שלנו נקטעו באיבודי כדור והיינו חשופים בחלק האחורי. דווקא כשהחלק האחורי שלנו היה מעודד, נפלנו בפעולות בחלק הקדמי. המשחק ההתקפי היה הימור וזה חשף אותנו, זה לא ימים רגילים, כשמשחקים עם כמות גדולה של שחקני התקפה גם משלמים. במחצית הראשונה זה יכל להיות לנו בידיים”.

המוטיבציה והלחימה של שחקניו: “לרעננה יש שחקנים טובים בחלק הקדמי אבל לא פיזיים ואגרסיביים. הפתיחה הייתה מצוינת, חטפנו כמות גדולה של כדורים אבל מיד גם כמות גדולה של איבודים. זה גרם לנו לרוץ על שטחים גדולים. זה לא פשוט לנהל משחק כשיודעים שחייבים לנצח אותו. לקחנו סיכון גדול, זה יכל להשתלם אם היינו אחראיים יותר עם הכדור. החצי הראשון שלנו היה טוב”.

שחקני הפועל רעננה מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל רעננה מאוכזבים (חגי מיכאלי)

סיכויי ההישרדות: “המצב הסתבך, עוד בשבוע שעבר הסתבכנו. הייתי צריך לזרוק למגרש שחקנים צעירים, היום עשינו את זה, היינו מסודרים בהתקפה, איבדנו את הכדור משטויות, אולי מלחץ. ביום יותר שקט אנחנו במחצית הראשונה גומרים עם יתרון גדול”.