בני יהודה עשתה צעד חשוב מאוד בבניית הסגל שלה לעונה הקרובה, עם צירופו הרשמי של דור אלו. המגן של הפועל באר שבע, הגיע הערב (שלישי) למגרש בשכונת התקווה על מנת להשלים סופית את מעברו לקבוצה של יוסי אבוקסיס וחתם באופן רשמי על חוזה.

לאחר סאגת העברתו למכבי ת”א, שלא הבשילה, אלו מצטרף רשמית לקבוצה משכונת התקווה ואמר לאחר חתימתו: “שמח להצטרף לבני יהודה. שמח להגיע למקום שהוכיח בשנים האחרונות שיש לו שאיפות ורצונות להתקדם. מחכה כבר לפגוש את הקהל הכתום". המגן ישתכר בכ-95 אלף דולר בשורות הכתומים, בנוסף לשתי משכורות מהפועל ב”ש, שנעו סביב 12 אלף דולר כל אחת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בני יהודה ודור אלו עם הומור עצמי משובח

כזכור, המגן בן ה-25 הצטרף בקיץ 2017 להפועל באר שבע לאחר עונה מוצלחת במדי מכבי פתח תקווה, אך לא הצליח לתפוס לעצמו מקום של קבע בהרכב של ברק בכר, ובעונה החולפת כבר מיעט לשחק. במהלך חלון ההעברות הנוכחי כבר היה בדכו למכבי תל אביב ואף הצטלם עם חולצת הצהובים וערך בדיקות רפואיות, אך בסופו של דבר ההעברה לא יצאה אל הפועל, לאחר בעיות באותן בדיקות. אצל הדרומיים, אלו אכזב לאחר שזכה ל-607 דקות ורשם 8 הופעות בלבד במדים האדומים, סיים עונה חלשה עם 0 שערים ו-0 בישולים, בעוד רשם איום אחד בלבד לשער. 

בתוך כך, אלבן פנישי, ששיחק בעונה שעברה בבני סכנין, חתם באמצעות סוכנו, אדם קידן, לשנתיים בבני יהודה. הבלם בן ה-28 התאמן עם הקבוצה במהלך מחנה האימונים בפולין, ולבסוף החליט יוסי אבוקסיס להחתימו. מחזיקת הגביע כבר שלחה את רשימת הסגל שלה לאירופה, אך תוכל להוסיף בהמשך עוד שני שחקנים ותנסה לרשום את פנישי כבר למשחק מול נפטצ'י באקו באזרבייג'ן ביום חמישי.

אלבן פנישי ואדם קידן (בני יהודה)אלבן פנישי ואדם קידן (בני יהודה)

פנישי נחת כבר אתמול בערב, והיום יצטרף לאימוני הקבוצה. הוא ישמש כשחקן הזר השלישי של הקבוצה אחרי אמיליוס זובאס ואיסמעילה סורו. הבלם כאמור כבר לקח חלק במחנה האימון של יהודה במהלך מחנה האימונים שלה בפולין לקראת העונה.