בהפועל חדרה התאכזבו מאוד מההפסד הביתי 3:2 לבני יהודה אתמול (ראשון). הקבוצה הציגה יכולת לא טובה, ובמחצית, בפיגור 2:0, המאמן ניסו אביטן היה עצבני, שטף את השחקנים וצעק עליהם שהם לא יכולים להיראות ככה. "ניסו צעק במחצית כמו שהוא לא צעק כל השנה, וזה קרה דווקא בשלב כזה, שכבר אין לנו על מה לשחק", אמרו בקבוצה.

כנראה שהצעקות עבדו, משום שבמחצית השנייה החדרתים הראו שיפור קל וכבשו שני שערים בהובלתו של אליאל פרץ, שהיה הבולט באדום. עם זאת, אפשר להגיד בפה מלא שהתוצאה הסופית קצת מחמיאה לקבוצה, וכתומים היו טובים הרבה יותר. "זה הרגיש כאילו בני יהודה לא התאמצה יותר מדי", סיפר גורם בחדרה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: אסור לנו להיראות ככה

לא בפעם הראשונה, אביטן החליט לבצע חילוף עוד במהלך המחצית הראשונה על מנת לנסות לזעזע ולהעיר את שחקניו. הפעם הבלם ירין פרץ שילם מתוך הרצון לעבור לשחק במערך התקפי יותר, ומי שנכנס במקומו היה ויטלי גנון. במחצית השנייה נכנס לשחק שחקן קבוצת הנוער, גלעד אברמוב, שערך הופעת בכורה בליגת העל. הבלם שותף למרות שישחק ביום רביעי ברבע גמר גביע המדינה לנוער מול מכבי נתניה.

בתוך כך, ל-ONE נודע כי לניסו אביטן אין סעיף שחרור בחוזהו החדש, זאת אחרי שהחזיק בסעיף נמוך במיוחד של 80 אלף ש"ח בלבד, ובמועדון למדו את הלקח. אגב, המאמן סיכם עם אורן גולן על מספר נושאים לקראת העונה הבאה כשחתמו על החוזה החדש, ביניהם קניית מערכת GPS, מינוי צוות רפואי, שישה זרים בעונה הבאה על מנת שיהיה סגל מעובה וגם שימוש של הקבוצה הבוגרת בלבד במגרש האימונים. כרגע גם קבוצות מחלקת הנוער מתאמנות ומשחקות במתקן.

שחקני הפועל חדרה אחרי השער (שחר גרוס)שחקני הפועל חדרה אחרי השער (שחר גרוס)

בעונה הבאה המועדון אמור להמשיך באותו קו מבחינת שחקנים שיצטרפו, שזה אומר שחקנים חופשיים ומושאלים. בקבוצה מקווים להשאיר כמה שיותר מתשעת המושאלים שנמצאים אצלם כיום בסגל, אך מבינים כי הדברים לא תלויים רק בהם. עדיין לא נעשה צעד קדימה בנוגע לחוזים החדשים לשחקנים שלא מחזיקים, אך על פי גורמים במועדון, בעוד כשבועיים הדבר ייצא אל הפועל.

רק בימים הקרובים יתברר האם דיא לבאבידי הפצוע, שהחמיץ את חצי גמר גביע המדינה ואת שני משחקי הליגה האחרונים, יזדקק לניתוח בקע, והוא מחכה לבדיקת MRI. בכל מקרה, מדובר בניתוח קל יחסית שאם יבוצע יגרור היעדרות של חודש וחצי לערך, כך שהוא יהיה כשיר לפתיחת עונת 2019/2020. בנושא אחר, מחנה האימונים בקיץ הקרוב צפוי להתקיים באוסטריה, אחרי שבקיץ האחרון נערך בפולין.