בבני יהודה ציינו אמש (שבת) בסיום הניצחון 1:2 על הפועל באר שבע באצטדיון טרנר חגיגה כפולה: יום הולדת 34 לקפטן איציק עזוז וניצחון על קבוצתו של ברק בכר. המאמן יוסי אבוקסיס אמר בין השאר לשחקנים: "יש לכם יום אחד לחגוג. ביום שלישי מחכה לנו הפועל רעננה”.

בבני יהודה מרוצים מאוד מהקשר מתיאה ליואיץ' והוא זוכה למחמאות, כאשר כבר אומרים שאפשר לסמן “הצלחה” מבחינת הקבוצה עמו. אגב, מלבד העונה, לקבוצה יש חוזה איתו לעוד שנתיים, כאשר לבני יהודה יש את האפשרות להשתחרר מן החוזה. אולם לפי איך שזה נראה, בקבוצה של ברק אברמוב ממש לא ימהרו להשתחרר ממנו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: במבחן התוצאה אין ספק שנכשלנו

בבני יהודה היו מרוצים מכך שסוף סוף עמית זנטי הכישרוני ידע לתרגם את המצבים אליהם הוא מגיע לשערים. במחצית המשחק אבוקסיס ביקש מזנטי, ולא בפעם הראשונה, להיות מרוכז בפעולה האחרונה שלו והוא הגיב בצמד.

הפעם זנטי, שיש לו פוטנציאל גדול, ידע לעשות את ההבדל. כעת בבני יהודה מצפים מהשחקן שגדל במכבי חיפה שיראה המשכיות ביכולת ההבקעה ושלא מדובר בדבר חד פעמי. בבני יהודה לא סתם התעקשו להביא את זנטי, אך עד היום מבחינת המספרים הייתה ממנו אכזבה. כעת זהו המבחן של זנטי, שיראה שה”התפוצצות” מצדו לא הייתה חד פעמית, אלא גרף של עלייה גם מבחינת המספרים שלו ולא רק בעבודה על המגרש.