בעקבות דבריו של מנחם קורצקי כנגד השופטים ב-2:2 מול הפועל תל אביב אמש (ראשון), תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את מאמן הפועל רעננה לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת. הדיון יתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 16:00.

בדוח השופט של עידן לייבה נכתב: “מאמן הפועל רעננה מנחם קורצקי הורחק במחצית המשחק לאחר שבסיום המחצית בירידה לחדר ההלבשה התפרץ לעברי המאמן תוך שהוא צורח ‘כל שבוע איגוד השופטים מז*** אותי, לא מבינים שיש לנו משפחות’. המאמן סירב להירגע למרות בקשות חוזרות ונשנות של צוות השופטים ושל צוות העוזרים שלו. בנוסף, ליווה אותנו עד לחדר ההלבשה תוך כדי שהוא ממשיך לצעוק”.

בנוסף לקורצקי, תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד גם את בני יהודה לדין משמעתי בגין קריאות גזעניות. בדוח השופט נכתב: “בדקה ה-89 נשמעו נהמות מכיוון היציע שאוכלס באוהדי בני יהודה לעבר שחקנה של כפ”ס בנג’מין קוקו. בשעה שהשחקן היה קרוב לקו האורך של המגרש. השחקן אף התלונן בפניי על כך. הודעתי לשופט הרביעי שיעדכן את משקיף המשחק על מנת להפעיל את הכרוז (בהתאם לשלבים המקובלים), ודקה לאחר מכן בעת הפסקת המשחק הכרוז כרז כנגד הקריאות האלו. הקריאות לא חזרו עד סיום המשחק”.

אוהדי בני יהודה (שחר גרוס)אוהדי בני יהודה (שחר גרוס)