מאז חגיגות העלייה בסיום העונה הקודמת בהפועל כפר סבא לא ידעו רגעי שמחה כמו אלו שהיו אתמול (ראשון) בחדר ההלבשה של הקבוצה לאחר הניצחון 0:1 על בני יהודה בבלומפילד, שהיה ההפסד הראשון של הכתומים העונה.

חניכיו של אופיר חיים אמנם לא הציגו כדורגל גדול אבל ידעו לשחק חכם ולעקוץ בשיטה של בני יהודה, דבר שהספיק לניצחון ולשלוש נקודות חשובות. מאמן הירוקים ממשיך להוכיח שמדובר במאמן יסודי ולגיטימי בליגת העל, כאשר מחדיר שקט ואמונה לשחקנים שניתן לשחק כדורגל נאה עם תוצאות טובות והדבר מחלחל בכל פינה במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: כשעושים טעויות בהגנה, מפסידים.

אחד השחקנים אותם מאד רצה המאמן בקבוצה הוא הקשר אדריאן רוצ'ט, שאמר בסיום: “זה היה ניצחון מאוד חשוב שהיינו חייבים אותו כמו אוויר לנשימה כדי לברוח מהתחתית. בשער כולם חגגו, כולם חשבו שהם הבקיעו. אני נגעתי בכדור אבל אם אני לא טועה הכדור פגע בדוס סנטוס ונכנס, העיקר שזה היה בפנים. במחצית השנייה נלחצנו ואיבדנו המון כדורים ובני יהודה הגיעו למצבים”.

אדריאן רוצ'ט ושחקני הפועל כפר סבא חוגגים (שחר גרוס)אדריאן רוצ'ט ושחקני הפועל כפר סבא חוגגים (שחר גרוס)

עוד הוסיף הקשר: “לא שיחקנו טוב, אבל בתחילת העונה שיחקנו טוב ויצאנו עם מחמאות ובלי נקודות, עכשיו אנחנו שמחים יותר על הנקודות ונתקן למשחק הבא מול הפועל תל אביב את מה שצריך". בתוך כך, מי שחזר לסגל אחרי שני משחקים בחוץ הוא לירוי צעירי ששולב במשחק ותרם את חלקו לניצחון. טום שלח זכה למחמאות והיה טוב בעמדת המגן הימני.