אחרי שסיימה בשבוע שעבר ב-2:2 מול נפטצ'י באקו בחוץ, בני יהודה תארח מחר (חמישי) ב-20:00 באצטדיון המושבה את האזרים למשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית.

המאמן יוסי אבוקסיס לא יבצע שינויים בהרכב ויעלה עם אותם 11 שהשיגו את התיקו בבאקו, משמע דן מורי, דניאל פלשר ואלבן פנישי ישחקו כבלמים, שי מזור, איסמעילה סורו ותאמבי סגס בקישור ומוחמד גדיר ודור ג'אן בהתקפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מביא הכדורים עם חילוץ נדיר זוכה לתשואות

מי שצפוי להיכלל בפעם הראשונה בסגל ואולי לערוך הופעת בכורה הוא דור אלו. לעומתו, פז בן ארי, שנפצע במשחק האחרון, יישאר מחוץ ל-18, כמו גם איציק עזוז, ג'וף גאירה ואיתן וולבלום הפצועים.

שחקנים בקבוצה לא הורידו ציפיות: "יצרנו ציפיות ונצטרך לעמוד בהם. אנחנו מגיעים עם סיכויים טובים ואנחנו צריכים לעבור שלב. הכל תלוי בנו, זה אפשרי. לא סתם הובלנו 0:2 במשחק הראשון, אסור לפספס את ההזדמנות הזאת".

דור אלו מוצג בבני יהודה עם סוכנו אבי נמני (בני יהודה)דור אלו מוצג בבני יהודה עם סוכנו אבי נמני (בני יהודה)

אם וכאשר הזהובים יגברו על נפטצ'י ויעלו לפלייאוף המוקדמות של הליגה האירופית, הקבוצה תזכה למענק של 300 אלף אירו מאופ"א. מי שתחכה לקבוצה של יוסי אבוקסיס במידה ותעלה לסיבוב הבא היא ככל הנראה מאלמו השבדית.

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, אבישי כהן, אלבן פנישי, דן מורי, דניאל פלשר, אמיר רוסתום, תאמבי סגס, איסמעילה סורו, שי מזור, מוחמד גדיר ודור ג'אן.