בגלל המעבר להפועל חיפה אלמוג בוזגלו לא נכלל בסגל בני יהודה למשחק מול הפועל רעננה ב-19:00, באצטדיון המושבה במסגרת המחזור השני בגביע הטוטו. בוזגלו, שצפוי לחתום בתחילת השבוע בחיפה, נותר מחוץ לסגל.

יוסי אבוקסיס באימון (שחר גרוס)יוסי אבוקסיס באימון (שחר גרוס)

בן תורג’מן ושי קונסטנטין יפתחו באגפים, והנבחן סיגיטאס אורביס, שמתאמן עם הקבוצה בימים האחרונים כפי שפורסם ב-ONE, עשוי לקבל דקות. סתיו פיניש, לו יש מתיחה קלה בשריר הארבע ראשי, לא יהיה בסגל ויזכה למנוחה. איסמעילה סורו ויובל אשכנזי יפתחו בקישור. אגב, כתומים יגיעו לאחר ה-4:0 המשפיל מול הפועל תל אביב וירצו לתקן את הרושם הרע שנוצר.

הרכב בני יהודה: אמיליוס זובאס, שי קונסטנטין, איציק עזוז, דניאל פלשר, דן מורי, בן תורג’מן, איסמעילה סורו, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, ירדן שועה ושי מזור.

שוב סגל חסר לרעננה, שוקר חתם לשנתיים נוספות

לאחר ה-2:1 המאכזב להפועל תל אביב ביום רביעי האחרון, הפועל רעננה סיימה את הכנותיה לקראת משחקה השלישי העונה בגביע הטוטו מול בני יהודה. אחרי 0:0 מול מ.ס אשדוד וכאמור ההפסד לאדומים של קובי רפואה, החבורה של מנחם קורצקי מקווה סוף כל סוף לטעום את טעם הניצחון מול הכתומים, אך פעם נוספת ייאלצו להתמודד עם הרכב חסר, כאשר בנוסף, גם חלק מהשחקנים המובילים של הקבוצה צפויים לזכות למנוחה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: הכיוון הוא חיובי

המאמן מנחם קורצקי לא תירגל הרכב למשחק, אך בשל העובדה שיניב מזרחי, יואב תומר ואריאל תיירי נגואקם כולם לא כשירים, מי שיפתח בחוד הוא עידן גמליאל שהצטרף הקיץ מהפועל בקעת הירדן לאחר שנבחן בקבוצה והצליח להרשים את הצוות המקצועי. בתוך כך, הקפטן שניר שוקר חתם על חוזה לשנתיים נוספות במועדון.

בתוך כך, במועדון הביעו את מורת רוחם על השיפוט במשחק מול הפועל תל אביב שלטענתם היה חד צדדי, כאשר השופט עידן לייבה התעלם מנגינת יד ברורה בתוך הרחבה ולא העניק לרעננה פנדל, לא שרק לעבירה של רועי זיקרי על עדי נמני במהלך של השער הראשון ולא שרק לנבדל של עומר דמארי במהלך של השער השני.

רועי זיקרי מכניע את אסף צור (שחר גרוס)רועי זיקרי מכניע את אסף צור (שחר גרוס)

גורמים בכירים במועדון התלוננו על השיפוט במשחק מול הפועל תל אביב ואמרו: ״לא יכול להיות שכבר מפתיחת העונה השיפוט נוטה לקבוצות הגדולות, היו טעויות קשות של צוות השיפוט, כאשר החמורה בהן היא החלטה שלא לשרוק לפנדל לזכות רעננה בעקבות נגיעת יד ברורה בתוך הרחבה. כדאי מאוד שבאיגוד השופטים יכניסו את מערכת ה-VAR ויפה שעה אחת קודם״.

הרכב רעננה: ניב אנטמן, בו סביר, דין מימוני, עידו לוי, עמנואל אמבולה, אור דסה, מירקו אורמוש, נמניה ניקוליץ’, מרטין אלאניס, כארם ארשיד ועידן גמליאל.