בני יהודה הגיעה לסיכום סופי מול שחקניה לגבי גובה הקיצוץ בשכרם בשל משבר הקורונה, לפי מדרגות שכר. הם כבר חתמו על הקיצוץ לאחר מגעים שהתנהלו ביניהם לבין ההנהלה באמצעות עורך הדין רועי רוזן, כשמי שייצג את השחקנים היה הקפטן דן מורי, בליווי ועזרה של ארגון השחקנים. בשכונת התקווה שבעי רצון מההסכם, בטח ביחס לנעשה בקבוצות אחרות וביחס לחופשה ללא תשלום שלא באה בחשבון מלכתחילה מבחינת הבעלים ברק אברמוב. 

השחקנים הבכירים בבני יהודה יקצצו 40% משכרם, בעלי השכר הממוצע בסגל יקצצו 30% ובעלי השכר הנמוך יחסית יקצצו 20%, כל זמן שהליגה מושבתת. כמו כן, סוכם בין ההנהלה לשחקנים כי במידה שליגת העל תחזור לפעילות, השכר של כולם יקוצץ ב-20%, כך שמרוויחי המשכורות הבינוניות והגבוהות ירוויחו יותר וכולם גם ירוויחו את הפרמיות שלהם. כנ"ל לגבי חודש יוני, בו ייערכו משחקים, אם אכן תושלם העונה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גארבג' טיים - מי הכי התחרפן בבידוד?

בתוך כך, לאחר שכבר הגיעה לסיכום עקרוני מול שחקניה על חופשה ללא תשלום כולל מנגנון החזר כספי במקרה של חזרת והתארכות הליגה, פיצוץ בהפועל רעננה במו"מ בין ההנהלה לבין השחקנים בנוגע לקיצוצים בשכרם. השחקנים, אותם מייצגים שניר שוקר ועידו לוי בליווי ארגון השחקנים, ינסו להגיע למתווה אחר מול המועדון, שמיוצג משפטית על ידי עו"ד רוזן ועו"ד יובל שדמי, יממה בלבד לפני הדדליין להגשת טפסי החל"ת על חודש מרץ.

שחקני הפועל רעננה (שחר גרוס)שחקני הפועל רעננה (שחר גרוס)