אחרי ההפסד של הנבחרת הצעירה 3:0 לנבחרת גרמניה אמש (חמישי) במסגרת מוקדמות היורו עד גיל 21, החבורה של מרקו בלבול עושה את דרכה לישראל במסע אותה החלה לפנות בוקר והיא תנחת בנתב"ג אחר הצהריים לאחר כ-12 שעות בדרכים.

בסביבת הנבחרת אמרו לאחר ההפסד כי: "כולם ראו שוב את ההבדלים הגדולים, ראו כמה הפערים עוד יותר גדלים בין ישראל לבין מדינות כאלה. המשחק בכלל לא היה תלוי בנבחרת הצעירה אלא רק בגרמנים, כאשר הורידו קצת קצב, אז הנבחרת יכלה קצת לנסות לתקוף. הדבר רק מדאיג כי במקום שנתחיל לצמצם את ההבדלים הגדולים, נראה שבישראל לא מבינים כמה המצב קשה".

מרקו בלבול (אחמד מוררה)מרקו בלבול (אחמד מוררה)

בתוך כך, מי שהצטרף לנבחרת היה המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות ניר לוין. בסביבת הנבחרת אמרו כי: "אנחנו לא מבינים בשביל מה לוין צמוד למאמן מרקו בלבול, זה נראה מיותר. בלבול מסתדר טוב בלעדיו, וזה נראה שזה רק פוגע בתפקוד של בלבול במקום לעזור. לא מובן מדוע לוין לא נותן אוויר, יש לו הרבה עבודה בנבחרות, בפיתוח ואיתור שחקנים, שייתן לבלבול את החופש ממנו", אמרו גורמים סביב הנבחרת.

בכל מה שקשור לסגל לקראת המשחק הבא מול נורבגיה, החליט בלבול לזמן את יונס מלדה ממכבי נתניה, כמו גם את שחקנה של הפועל רעננה אור דסה שמושאל לקבוצה מהשרון ממכבי תל אביב.   

בנושא אחר, נציגים של מנצ'סטר סיטי עקבו אחרי הקשר מנור סולומון. כזכור, קשרה של מכבי פתח תקווה נמצא כבר תקופה ארוכה במעקב, כאשר נציגים של עוד קבוצות אנגליות עקבו אחריו, נציג של באיירן מינכן שגם כן נכח החמיא לשחקן.