דו קיום בכדורגל הישראלי. יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, הגיע היום (ראשון) ללשכתו של ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, בכדי לסכם לגבי האירוח של אחי נצרת באצטדיון גרין המחודש, כפי שבעונה הקודמת, הפועל נוף הגליל התארחה במגרש זה. בפגישה נכחו גם אחמד חילו מאחי נצרת וכן גיל ברעם, יו"ר נוף הגליל. לשמחת כל הצדדים נמצא המכנה המשותף וכך תוכל אחי נצרת לשחק באצטדיון העירוני שבנוף הגליל בעונה הבאה עד שיסתיימו העבודות באצטדיון עילוט.

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות, אמר: "פעם נוספת הכדורגל הישראלי מצליח להוכיח כי אין שותפות טובה יותר של ערבים ויהודים ממשחק הכדורגל. אני מבקש להודות לראש העיר פלוט על המנהיגות שגילה והנכונות לגשר בין הצדדים, ומאחל לשתי הקבוצות הצלחה רבה בעונת המשחקים הבאה ושכנות טובה”.

עמוס סבג, ארז כלפון, רונן פלוט ואחמד חילו (ישראל פרץ, דוברות עיריית נוף הגליל)עמוס סבג, ארז כלפון, רונן פלוט ואחמד חילו (ישראל פרץ, דוברות עיריית נוף הגליל)

ראש העיר נוף הגליל, רונן פלוט, הוסיף: "שמח להחזיר לאחי נצרת על השנה שנתנו לנו את המגרש. נבנה פה מתקן למופת, רוצה לראות את כולם באים, נהנים ושומרים על ספורטיביות ועל המתקן ונהנים מההשקעה הגדולה”.

גיל ברעם, מנכ"ל הפועל נוף הגליל: “הליגה הלאומית מוכיחה פעם נוספת שדו קיום זה המאפיין הכי משמעותי של הליגה. שמחים שהשכנים שלנו יתארחו השנה ובכך נוכל להחזיר להם על האירוח שלהם מהשנה שעברה”.

אחמד חילו: "מבקש להודות לראש העיר פלוט, לחברי גיל ברעם וליו"ר המנהלת ארז כלפון על שנמצא הפתרון ושבשנה הקרובה, עד שיסתיימו העבודות באצטדיון שלנו, האוהדים לא יצטרכו להתרחק ולהגיע למשחקים על יד הבית, לאחר שמשרד הבריאות יאפשר כניסת אוהדים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אצילי בהקלטה: מאמין ב-99% שאנחנו בחוץ