במנהלת הליגות בכדורגל מתכננים לבצע ביקורי פתע באימוני ומשחקי האימון של קבוצות ליגת העל והליגה הלאומית, יחד עם נציגים בכירים של משרד הבריאות. המטרה של אותם ביקורים היא לבחון ולראות האם הקבוצות נוהגות לשמור על הכללים עם חידוש האימונים המלאים ללא הגבלות.

במנהלת לא מתכוונים להודיע על הביקורים לקבוצות, זאת לאחר שהגיע לידי אנשיה מידע ששינן הפרות מסוימות. במנהלת דורשים מהקבוצות לנהוג לפי הכללים והדגשים שהועברו להן ורואים בחומרה רבה הפרות של הכללים, בזמן שמצידה נעשים מאמצים גדולים סביב השעון להביא לסיומה הספורטיבי של העונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
0:3 להפועל חיפה על חדרה במשחק אימון

בתוך כך, במנהלת מתכוונים להוציא היום (ראשון) מכתב לקבוצות עם בקשה לשמור על הכללים, וכן לדרוש ממאמני הקבוצות לשמש דוגמא אישית לשחקניהם. כזכור, המאמנים לא מחויבים בבידוד מאחר והם לא באים במגע אישי, אך השחרור שלהם לא נועד כדי לאפשר להם להתחיל לטייל ולהתנהל כרגיל.

במהלך השבת היו מספר מאמנים שאף דאגו לעלות לרשתות החברתיות תיעודים מהבילוי שלהם בים ובמרינה, בשעה שהשחקנים שלהם נדרשים לשהות בבידוד ולא לעזוב את הבית מלבד יציאה לאימונים ומשחקים. במנהלת ראו זאת בחומרה ובאכזבה גדולה כאשר הציפייה היא שדווקא המאמנים יהוו בהתנהגותם דוגמא לשחקנים.

חיים סילבס ותומר קשטן מבלים בים ובמרינה (אינסטגרם)חיים סילבס ותומר קשטן מבלים בים ובמרינה (אינסטגרם)