מבצע אישי גדול, טיל לחיבורים שהכניע את החבורה של פאקו ושער שכמעט הביא לחגיגות בחוף דדו. המחזור ה-25 סיפק לא מעט שערים יפים ומשמעותיים שכדאי לצפות בהם שוב ושוב.

נתחיל בפיראס מוגרבי, שהשחיל את הכדור בין רגליו של אלי בבייב מהפועל רעננה ומ-18 מטר שלח בננה נפלאה לבין החיבורים של דניאל ליפשיץ. במשחק המרכזי היה זה עומר אצילי, שעם קצת עזרה מחואן פאבלו קולינאס, שלח טיל לרשת של מכבי ת"א ושם את בית"ר ירושלים רגל ושלושת רבעי בפלייאוף העליון. גם בסיבוב הקודם הכשרון הצעיר כבש מול מכבי ת"א, כאשר קבע 1:1 בתוספת הזמן. אולי ג'ורדי יקנה אותו וכך לפחות הוא לא יעשה לו נזק.

וכמובן, יוסי בניון, גם הוא עם קצת עזרה מהיריבה שעה שהכדור פגע בוובה בראון ונחת לאט לאט בתוך הרשת של גיא חיימוב. הגול של הקפטן שלח את מכבי חיפה לחגיגות, שאם לא היה מדובר בשעת לילה מאוחרת היו ממשיכות בחוף דדו עד אור הבוקר.

גם דודו ביטון כיכב כאשר סוף סוף כבש שער במדי הפועל תל אביב, כאשר כבש נעץ את השלישי ברשת של מועדון ספורט אשדוד, בניצחון של האדומים אותו הגדיר אלי כהן: "כמו לידת עכוז". לקינוח היה זה מהראן לאלה, שניצל את הכדור שהוריד לו חמדי סליחי בראשו כדי לקבור את הכדור ברשת של הפועל באר שבע המגמגמת ולשמח, באופן זמני, את טל בנין וחניכיו המתאוששים.    

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ובחרו: מהו שער המחזור?