הפועל חיפה תנסה הערב (רביעי, 20:15) להמשיך במומנטום החיובי שיצרה במשחקי הפלייאוף ולנצח בטדי את בית"ר ירושלים . בקבוצה רוצים להמשיך וליהנות וזו גם הסיבה שהמאמן חיים סילבס ימשיך לתת קרדיט גדול לשחקנים הצעירים. אחד מהם הוא תומר אלטמן שעושה רושם מצוין עד כה וצפוי להיות מושאל לעונה נוספת, כל זאת במידה ומכבי תל אביב שמחזיקה בכרטיס השחקן שלו לא תבקש להחזירו לשורותיה.

לדעת רבים במועדון, יהיה זה הכי נכון מבחינת אלטמן לבנות את עצמו לפחות עוד שנה בחיפה. לגבי גידי קאניוק, שהודיע שלא ימשיך בגלל הצעה מקבוצה באסיה, הרי שאף אחד במועדון לא נפל מהכיסא כי היה ברור מראש שהקשר שואף לשחק מעבר לים. על פי הסיכום  הוא יהיה לרשות המועדון בשני המשחקים הקרובים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות של הפועל חיפה על הניצחון הגדול

בהפועל חיפה החמיאו לחיים סילבס על הדרך בה הוא מוביל את הקבוצה השנה ובעיקר בפלייאוף העליון והבעלים יואב כץ אמר: "אנחנו משחקים היום את הכדורגל היפה ביותר בארץ. כל מי רואה אותנו יכול ליהנות מכדורגל תוסס ושמח ועל כך מגיע קרדיט לסילבס ולצוות שעובד איתו כמו גם לשחקנים". במשחק הקרוב נס זמיר המוצהב לא יעמוד לרשותו של המאמן.

כץ כבר הודיע שהוא רוצה בסילבס לעונה נוספת אבל כרגע אין חוזה חתום בין הצדדים שטרם ישבו על התנאים הכספיים. גם במועדון שמעו על כך שבית"ר ירושלים סימנה את סילבס אבל משוכנעים שהמאמן ימשיך בקבוצה. כפי שפורסם ב-ONE, ארבעה מחמשת הזרים ישוחררו ורק יסמין בוריץ' יישאר. רז שטיין מועמד להגיע ולפחות שני חלוצים נוספים יצורפו. עתידו של מהראן לאלה בשלב זה לא ברור.