יואב כץ, בעלי הפועל חיפה, זועם על כך ששחקני הקבוצה זרקו אתמול (שישי) את השוער, רן קדוש, מקבוצת הוואטספ שלהם כפי שחשפנו ב-ONE, לאחר שהאחרון הסכים לחתום על טופס חל"ת בלי שחבריו לקבוצה ידעו זאת.

קדוש חשף את החלטתו בפוסט שהעלה לפייסבוק עם הסבר, ובין השאר כתב "צריך לתת לבעלים אפשרות להישאר עם הראש מעל המים. המעט שאנחנו יכולים לעשות הוא להראות סולידריות עם מאות אלפי האוהדים שיושבים עכשיו בבתים, לצאת לחל"ת כמו כולם כאקט של ערבות הדדית והבנה שזו התרומה הקטנה שלנו במאבק הזה". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ליגת העל שרים: ימים טובים יגיעו

כץ אמר ל-ONE על זריקתו של קדוש מהצ’אט הקבוצתי: "אני שמעתי על כך רק לפני זמן קצר כי הייתי עסוק. זה בא לי בהפתעה המעשה שלו. אף אחד לא ביקש ממנו לעשות את זה, הוא חשב מבחינה מצפונית עם התנהגות טהורה. זה הכול ביוזמה שלו".

התנהגות השחקנים: “זו מין דיקטטורה, לא התנהגות של קבוצה. הם לא רוצים לקבל את דעת המיעוט, זו התנהגות מאוד לא אנושית. מתייחסים אליו בצורה שונה בגלל שהיה אציל. רן קדוש הביע את דעתו, בעל רמה גבוהה, הגיונית והומנית, והשחקנים בתגובה אומרים לו כמו 'לך לעזאזל', לך מכאן. מבחינתי זה השאיר טעם מאוד לא טוב, זו אינדיקציה מאוד לא טובה".

רן קדוש. "התנהגות לא אנושית כלפיו" (עמרי שטיין)רן קדוש. "התנהגות לא אנושית כלפיו" (עמרי שטיין)

הבעלים של האדומים מהכרמל המשיך ואמר: “אלפי אנשים תומכים בקדוש, השחקנים לא הוגנים בהתנהגות ובהתנהלות שלהם. שיתחילו להסתכל לצד ולא לחשוב רק על עצמם. הם צריכים להיות יותר בני אדם מאשר שחקנים, הוא חשב כבן אדם ולא רק כשחקן. זה ההבדל בין רן לשאר השחקנים, הוא מצפוני ויודע איך מתנהגים".

בתוך כך, כץ מצפה ששחקני הפועל חיפה יקצצו כמו שחקני הפועל ת"א שהורידו לבסוף 50% משכרם מתחילת חודש מרץ. מבחינת כץ שחקני הפועל ת"א ומכבי נתניה זה המודל שצריך להיות מבחינת שחקני הפועל חיפה. בין הצדדים עדיין יש פערים לא קטנים.

שחקני הפועל חיפה. הפערים בינם לבין כץ לא קטנים בנוגע לקיצוץ (אחמד מוררה)שחקני הפועל חיפה. הפערים בינם לבין כץ לא קטנים בנוגע לקיצוץ (אחמד מוררה)