רגע לפני ירידת המסך על הליגה הסדירה ולפני החלוקה לפלייאוף, הצהיר בעלי הפועל חיפה, יואב כץ, כי המאמן חיים סילבס ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. אם עד עכשיו כץ דיבר על כך שיש הבנות בין הצדדים, הפעם הבעלים סיפר שההחלטה שלו להמשיך עם המאמן היא החלטה שאינה משתמעת לשני פנים.

כץ אמר: “חיים סילבס ימשיך בעונה הבאה. אני מאד מרוצה מהעבודה של הצוות המקצועי שהכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר למשחק מול נס ציונה, ושאני מקווה שיבטיח לנו את הכרטיס לפלייאוף העליון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס:"כל משחק קריטי,שאפו לשחקנים"

סילבס, שידע השנה לא מעט עליות וירידות בעיקר בשל פציעות רבות של שחקני מפתח, יצטרך יחד עם חניכיו להחזיק אצבעות להפועל רעננה מול בני יהודה ולמכבי תל אביב מול הפועל ת"א בדרבי, בתקווה שהיריבות על הכרטיס לפלייאוף העליון ייאבדו נקודות בקרב, במה שיסלול את דרכם של האדומים מהכרמל לשם.

אתמול (שבת) מול סקציה נס ציונה הקבוצה אמנם לא פתחה טוב את המשחק והייתה חשופה למספר מצבים, אבל ככל שחלף הזמן הפועל חיפה השתלטה על המגרש ובאה על שכרה עם שני שערים של הקשרים קווין טאפוקו וסער פדידה, שעד למחזור ה-15 כמעט ולא זכה בהזדמנויות של ממש. גם לירן סרדל שבישל את השער השני זוכה למחמאות וכמו גם קווין טאפוקו שעד לפני חודש וחצי היה מועמד לעזוב בחלון העברות בינואר .

קווין טאפוקו חוגג (עמרי שטיין)קווין טאפוקו חוגג (עמרי שטיין)

מגן הקבוצה, לירן סרדל, אמר: "יש לנו עוד משחק להשלים את המשימה ופלייאוף עליון יהיה הישג אדיר. אנחנו מאוד קרובים לשם ובכלל ב-7 השנים שלי בבוגרים, היינו רק פעם אחד בפלייאוף העליון ואני מקווה שנעשה זאת שוב".

השיפור ביכולתו: "גם אני חושב שיש לי שיפור ביכולת והצוות כל הזמן עובד איתי ונותן לי קרדיט וזה משהו שלא היה לי שנים אחורה. עברתי גם פציעה וכאשר חזרתי נפצעתי שוב וזה היה במצב לא טוב של הקבוצה, זה היה מבאס לראות את הקבוצה מבלי היכולת לעזור אבל עשו שינויים בחודש ינואר אני שמח שחזרנו לעצמנו".

לירן סרדל (עמרי שטיין)לירן סרדל (עמרי שטיין)

בתוך כך, קהל הפועל חיפה קיבל בהתרגשות את הטקס שיזם הבעלים יואב כץ לזכרם של מנהלי ויושבי הראש של המועדון מאז הקמת הפועל חיפה, ובכללם את רובי שפירא ז"ל. רבים מבני המשפחות של המוזכרים יצרו קשר עם המועדון והביעו את תודתם האישית לכץ.