הפועל חיפה עשתה הערב (שבת) צעד משמעותי לכיוון הפלייאוף העליון כאשר ניצחה 0:2 את סקציה נס ציונה, שהפסידה בבכורה של ליאור זדה על הקווים. האדומים מהכרמל תלויים לגמרי בעצמם ויקוו במחזור הנעילה של העונה הסדירה להשלים את המלאכה ולתפוס מקום בשישייה הראשונה.

מאמן המנצחת, חיים סילבס, אמר בסיום: “הפועל חיפה ראויה להיות בפלייאוף העליון. עשינו צעד משמעותי, ידענו להתגבש ולהיות יעילים, חפרנו משחק אחרי משחק. שאפו אדיר לשחקנים, בתקופה הזו כל הקבוצות מקשות זו על זו. טיקי טקה לא תקבלו בשלב זה, משחק לא גדול אבל יעיל.

“יש מתח וזה חשוב, נראה מה יהיו התוצאות במחזור הקרוב. זו גאווה ענקית להיות איפה שאנחנו, עברנו קשיים. הקבוצה שלי תמיד ראויה להיות בפלייאוף בעיקר בגלל הטלטלה שעברנו. הצלחנו לחבר את כולם. גילי ורמוט? הוא מתאמן טוב וישחק הרבה, כשהוא במגרש יש רגעי קסם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס:"כל משחק קריטי,שאפו לשחקנים"

אחד ממצטייני המשחק, סער פדידה, שגם כבש את השער הראשון, הוסיף: “אין ספק שזה ניצחון חשוב. ידענו שאנחנו חייבים לנצח פה כי המאבק צמוד על הפלייאוף. הקהל דחף אותנו וכולנו נלחמנו, שמח שניצחנו ושמח על השער שהבקעתי. התחלתי את העונה כשחקן ספסל, עבדתי קשה והשחקנים נתנו לי ביטחון. שמח שלקחתי את ההזדמנות אבל צריך להמשיך ולעבוד קשה”.

רחוקים 90 דקות מהפלייאוף העליון: “הייתה תקופה של כמה הפסדים אבל יצאנו מזה. צריך להמשיך ככה, מקווה שנעשה את העבודה בשבוע הבא ונהיה בפלייאוף. זה כיף גדול, כל שבוע משחק גדול וחשיפה. מקווה שנהיה שם”.

סער פדידה חוגג (עמרי שטיין)סער פדידה חוגג (עמרי שטיין)

מנגד, ליאור זדה אמר לאחר הבכורה כמאמן נס ציונה: “חצי ראשון היה פחות טוב. עשינו שתי טעויות בהגנה שאסור היה לעשות, חצי שני היה טוב יותר אבל זה לא הספיק. חסרים לנו נקודות ואמונה כדי להישאר. זה יהיה קשה עד הסוף, נתאמן חזק, ניתן הכול עד הסוף. כל משחק הוא משחק עונה עבורנו. הביאו אותי כדי לבנות דרך”.