הפועל חיפה עלתה הערב (רביעי) לשלב רבע גמר גביע המדינה לאחר שהצליחה לגבור 0:1 קטן-גדול באצטדיון סמי עופר הביתי על מ.ס. כפר קאסם מהליגה הלאומית, בזכות שער של גידי קאניוק בפתיחת ההתמודדות.

בצד המנצח, מאמן הפועל חיפה חיים סילבס אמר בסיום על ההעפלה: “למרות איכות המשחק שלנו והעובדה שזה הסתיים רק בתוצאה של 0:1, אני רוצה לפרגן לשחקנים שלי. אלה שחקנים שחזרו מפציעות ומשחקים 90 דקות על 90 דקות בהפרשים של פחות משבוע”.

היכולת שהפגינה קבוצתו במשחק: “רצינו רק לעבור שלב - וזה מה שעשינו, אנחנו לא בתחרות מלכת היופי ולא באנו לשחק הכי יפה או הכי מרשים. באנו לנצח ולעבור שלב, ואני גאה בזה שעלינו לרבע הגמר. כולם עושים מאמץ גדול מבין מי שנשאר בסגל שלנו, במקביל נעשה מאמץ גם לצרף שחקנים חדשים ואין ספק שהקבוצה חייבת חיזוק. אנחנו מדברים על זה הרבה”.

חיים סילבס וסער פדידה חוגגים בסיום (עמרי שטיין)חיים סילבס וסער פדידה חוגגים בסיום (עמרי שטיין)

בצד המפסיד, מאמן מ.ס. כפר קאסם תומר קשטן התייחס להדחה: “עשינו טעות יהירה בדקה הראשונה עם איבוד כדור במסירת עקב וספגנו שער מוקדם, אבל במשך דקות ארוכות היינו הקבוצה הטובה והדומיננטית. שלטנו במשחק ויצרנו מצבים כך שאני גאה בשחקנים שלי וביכולת שהפגינו למרות שלא כבשנו בסופו של דבר. הקבוצה הפחות טובה עלתה במשחק הזה לדעתי. היו לנו מספיק מצבים לחזור למשחק ונראינו טוב מהפועל חיפה בסמי עופר, כך שיש תחושת החמצה”.

תומר קשטן (עמרי שטיין)תומר קשטן (עמרי שטיין)