הפועל חיפה תעלה הערב (שבת, 18:30) למשחק המחזור ה-17 בליגת הבורסה לניירות ערך מול הפועל חדרה בהרכב חסר ומאולתר. אחרי שבמהלך השבוע התברר שניסו קפילוטו וגל אראל נפצעו לתקופות ממושכות, התברר שגם גם דור מלול, שחלה במהלך היומיים האחרונים, לא בסגל למשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market חורף 2020 תוכנית מס' -1

בנוסף, ולמרות הפציעות הרבות, חיים סילבס החליט לא לפתוח בהרכב עם עדן בן בסט וגילי ורמוט, כשמי שקיבלו את הקרדיט ב-11 של האורחת הם סער פדידה ומהראן לאלה. כמו כן, גם גם גיא משפתי, בן והבה וגידי קאניוק קיבלו את הקרדיט.

הרכב הפועל חיפה: יסמין בוריץ’, סער פדידה, בן והבה, גיא משפתי, ניקולה גולאן, אלי בלילתי, קווין טאפוקו, פרנסיסקו ג’וניור, גידי קאניוק, מהראן לאלה ונס זמיר.

מימר מחכה לאקסית: “משחק נגד קבוצה מצוינת שתגיע כחיה פצועה”

גם האורחת של שרון מימר סובלת מסגל חסר, כשאליאל פרץ, ג׳ורג׳ פוצ׳יבה ויהב גורפינקל הפצועים נעדרים, כמו גם מנשה זלקה שלא ייקח חלק במפגש עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים. 

מימר התייחס למפגש מול האקסית: ״משחק נגד קבוצה מהשישייה הראשונה עם שחקנים מצוינים, שתגיע כמו חיה פצועה. אני בטוח שיהיה משחק קשה מאוד לשני הצדדים. מקווה שנמשיך עם ההתקדמות שלנו וגם נדע לשפר את היכולת שלנו מהמשחק האחרון ונחזור למסלול הניצחונות״.

שרון מימר (איציק בלניצקי)שרון מימר (איציק בלניצקי)

״אנחנו מבינים מצוין את חשיבות המשחק״, הוסיף לדברי מאמנו הבלם, וויסאם רבאח, ״נגד רעננה היה לנו משחק טוב וחסר לנו המזל כדי לצאת עם שלוש נקודות. אני מאוד מקווה שבשבת ניראה לא פחות טוב וגם נדע לנצח. לאט לאט הפצועים שלנו חוזרים והסגל מלא יותר, וגם לזה יש משמעות. הפועל חיפה אומנם מגיעה אחרי שלושה הפסדים, אבל היא קבוצה מצוינת וצפוי לנו משחק קשה מאוד".

שרון מימר והשחקנים באימון הפועל חדרה (איציק בלניצקי)שרון מימר והשחקנים באימון הפועל חדרה (איציק בלניצקי)

על אף שעוד לא נפתח חלון ההעברות, ארגון האוהדים של הפועל חדרה הודיע כי לא יוכנס ציוד עידוד למשחק הבית בשל האכזבה מאי חיזוק הקבוצה לטענתם. 

בהודעה שכתבו ברשתות החברתיות נכתב: ״לאחר התלבטויות ארוכות ולאור אכזבה מהתנהלות ההנהלה בנושא חיזוק הקבוצה, בזמן שכל הקבוצות שמתמודדות איתנו כבר מחתימות שחקנים חדשים ואיכותיים, ארגון האוהדים החליט שבשלב זה ובמשחק הקרוב נגד הפועל חיפה לא יוכנס ציוד עידוד, תופים דגלים וכדומה עד וכאשר נפסיק לראות ולהרגיש שההנהלה מזלזלת באוהדים. אנחנו לא מענישים את השחקנים אלא רוצים שההנהלה תתעורר !!! כל אוהד שינהג כפי העולה על רוחו ודעתו, הארגון בשבוע זה לא מעודד ולא נכנס עם ציוד עידוד, בהצלחה הפועל חדרה״.

במועדון סירבו להגיב על כך.

הרכב הפועל חדרה: אוסטין אג׳ידה, דיא לבאבידי, וויסאם רבאח, ירין חסן, חגי גולדנברג, ג׳ונתן סיסה, מוחמד אבו פאני, סולומון דניאל, דידייה קוגבנייה, רועי זיקרי ולוסיו.