הפועל חיפה בעננים. הקבוצה של יואב כץ זכתה בניצחון ליגה שני ברציפות, 0:3 על בני יהודה, ונמצאת בחלק העליון של הטבלה עם סיום הסיבוב הראשון. חיפה, במחצית ראשונה פחות טובה, כבשה שער חשוב של ניסו קפילוטו ממש על סף המחצית ומכאן הדרך למחצית שנייה מהטובות של הקבוצה העונה הייתה קצרה.

קווין טאפוקו, שהיה עם רגל וחצי בחוץ, היה אחד הטובים ונראה שביכולת הזאת התוכניות ישתנו והוא לא ישוחרר. חיים סילבס סיפר כי ערב המשחק ביקש מהבעלים יואב כץ לשוחח עם טאפוקו. כץ אמר: “שוחחתי לבקשת סילבס עם קווין והצלחתי להרים אותו מנטלית. אני שמח שזה עזר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: למדנו לקח משבוע שעבר

גל אראל, שהיה אחד הטובים במשחק וכבש פנדל נוסף מוצלח, אמר: “אני ממש נהניתי במחצית הראשונה לראות איך אנחנו נלחמים כקבוצה. היה ערך מוסף שכבר שבוע שני ברציפות אנחנו נותנים גול לפני המחצית. אני אישית נהנתי מאוד מהמשחק הזה. אני חושב שזה טוב ובריא שיש כמות שחקנים בכמה עמדות.  אני חושב שמי שטוב צריך לשחק והקבוצה נמצאת במומנטום טוב. אנחנו חייבים להיות חזקים מנטליים. חייבים להגיע חזקים מנטלית לכפר סבא, זו קבוצה שניצחנו בסיבוב ראשון ואני מקווה שנעשה זאת שוב. המטרה להגיע לפלייאוף העליון”.