בהפועל חיפה נשמו לרווחה אמש (רביעי) אחרי הניצחון הדרמטי 2:1 על סקציה נס ציונה משער בפנדל של עדן בן בסט עמוק בתוך תוספת הזמן ורגע לפני שריקת הסיום. הקבוצה של חיים סילבס חורקת לאחרונה אחרי שני הפסדים מול מכבי ת"א ומכבי נתניה ובמועדון ידעו היטב שהפסד נוסף עלול ליצור משבר גדול שיתקשו לצאת ממנו.

חיים סילבס זכה למחמאות על ניהול המשחק. מאמן הקבוצה שהחליט לפתוח במערך שלושה בלמים הפנים מהר מאוד שהמערך לא עבד ויש לשנות אותו. סילבס עבר לשחק בקו של ארבעה שחקנים כאשר ניקולה גולאן הוסט לעמדת המגן השמאלי על חשבונו של אלי בלילתי, בעוד לירן סרדל נכנס לקישור. מאותו הרגע המשחק התאזן והפועל חיפה החלה להשתלט על המגרש.

חיים סילבס (נעם מורנו)חיים סילבס (נעם מורנו)

על הדרך ייתכן ובמועדון מהכרמל הרוויחו שני שחקנים. האחד הוא עדן בן בסט שהודח מההרכב הפותח, שולב בהמשך וכבש את השער השני שלו בפנדל והשני הוא ענר שכטר שנכנס כמחליף וסחט את הפנדל, בדומה לאחיו איתי שכטר שעשה זאת במכבי ת"א מול הפועל בדרבי.

עדן בן בסט חוגג (נעם מורנו)עדן בן בסט חוגג (נעם מורנו)

בהפועל יודעים שהיכולת הזו עלולה שלא להספיק להמשך וסילבס מודע לצורך הגדול לחזק את הקבוצה בינואר. קווין טאפוקו נמצא מחוץ לתוכניות ועשוי לקבל בסוף החודש הודעת שחרור. אותם הדברים אמורים גם לגבי אמרי וולשמן שטרם כבש שער בכורה.