לאחר ה-1:1 נגד מ.ס אשדוד, הפועל חיפה תפגוש את הפועל באר שבע באצטדיון סמי עופר (שבת, 20:30), בניסיון לזכות בניצחון ביתי מולם מאז מרץ 2012, אז הסתיים המפגש ב-1:2 כשאת שער הניצחון כבש חנן ממן שנמצא כעת בשורות היריבה.

לקראת המשחק היה זה המאמן חיים סילבס שאמר במסיבת העיתונאים: "כל משחק עבורנו הוא הזדמנות להראות את מה שאנחנו יודעים. ב"ש מועדון גדול, קבוצה שבסופו של דבר זכתה בשלוש אליפויות בארבעת העונות האחרונות, גם העונה היא מועמדת לזכות, מחכה לנו קרב לא פשוט, גם אנחנו לא פראיירים, ניתן פייט לב”ש וזאת על מנת לשמח את הקהל שלנו”.

עדן בן בסט (עמית מצפה)עדן בן בסט (עמית מצפה)

הכוח של היריבה: “זו קבוצה ששינתה את פניה, היא הצטנעה בסגנון שלה, אני מניח שמצפה לנו קרב קשה, המשחק יכול להתפתח לטובתנו, למדנו היטב את היריב והתכוננו בהתאם, בדגש על נייג’ל האסלביינק שאימנתי אותו בקריית שמונה”.

שחקני המפתח שלו, עדן בן בסט וגילי ורמוט: “חשיבותם של עדן וגילי ידועה בזכות ניסיונם. בעונת כדורגל יש עליות וירידות, התרומה שלהם תהיה משמעותית, הם מתאמנים נהדר, אני מניח שככל שהשחקנים ידחפו אחד את השני נראה קבוצה טובה יותר”.

היחסים עם עדן בן בסט: "אין קשר בין תקרית כזו או אחרת למה שקורה במגרש. לא איבדנו אחד את השני, הקשר שלנו הוא עמוק וחזק, התקרית כבר מאחרינו. כמובן שאנחנו בודקים את העניינים ולמרות התחושה שהעיבה עדן מתאמן טוב והוכיח שמותר לטעות. החוכמה היא לדעת לתקן. בסופו של דבר אני נמצא כדי להוריד את הלחץ וכך נעשה”.

לירן סרדל בועט (אחמד מוררה)לירן סרדל בועט (אחמד מוררה)

לירן סרדל שמצטיין העונה: “אני לא מופתע מיכולתו, כאשר אתה מאמן אתה רואה דברים בשחקן, הוא מסוג השחקנים שמהווה ד.נ.א לקבוצת כדורגל. אופי המשחק והאופי באישיות שלו משקפים את המועדון הזה שהופך לנחוש ומחויב. זה לא מקנה ללירן יתרון על פני אף אחד, רק היכולת במגרש תקבע”.

בנושא אחר, הקבוצה תארח 600 ילדים מהמגזר הערבי והדרוזי לרגל החג במסגרת פרויקט זמן מגרש בשיתוף עם מפעל הפיס רשת מתנ"סים ומנהלת הליגות.