יואב ג׳ראפי חתם הערב (שלישי) על חוזה לעונה בהפועל חדרה ויצטרף מחר לאימוני הקבוצה. השוער, שקיבל גם הוא הודעה על ביטול חוזהו בהפועל תל אביב, יצטרף לקבוצה של שרון מימר ובמקביל ינסה לסדר את הפרוצדורה המשפטית מול האדומים מתל אביב.

לאחר החתימה אמר ג’ראפי: "שמח מאוד להגיע לחדרה ומקווה לעמוד בציפיות. שמעתי הרבה דברים טובים על הקבוצה ועל האווירה המיוחדת בה. אני כבר מחכה להיות חלק מזה".

שרון מימר (חגי מיכאלי)שרון מימר (חגי מיכאלי)

מי שעשוי להצטרף גם כן הוא המגן נועם כהן, שהוצע לקבוצה שמעוניינת לצרפו ותבדוק מול קבוצתו, מכבי תל אביב, אופציה להשאילו לעונה הקרובה. כהן בן ה-21 ששיחק בעונה שעברה במדי סקציה נס ציונה אליה הושאל מהצהובים, עימם גם החל את האימונים לעונת המשחקים 2020/21 אך עם זאת צפוי לצאת לעונת השאלה נוספת גם השנה על מנת לצבור דקות משחק. השחקן הוצע לחדרה והצליח לעורר עניין בקרב המאמן שרון מימר שכבר צירף לסגל הקיים עשרה שחקנים.

נועם כהן (שחר גרוס)נועם כהן (שחר גרוס)

בתוך כך, אחרי שסיכם תנאיו, יאיא מלאדג'ה, קשר נבחרת חוף השנהב הצעירה בן ה-22, חתם על ההסכם עם הקבוצה ויעלה על הטיסה ארצה כשעם הגעתו ביום חמישי ישהה בבידוד 14 ימים, כפי שמחייב החוק, ולאחר מכן יצטרף אל חבריו החדשים. הקשר שעתיד להחליף את ג'ורג' פוצי'בה במרכז המגרש, שיחק בחמש השנים האחרונות בליגה הבולגרית והיה שחקנה של ברואה סטארה זאגורה, במדיה רשם אשתקד 11 הופעות. 

לאחר החתימה אמר מלדג'ה: "שמעתי הרבה דברים טובים על הליגה בישראל, ואני מחכה להיות חלק מזה. הבנתי שחדרה קבוצה יחסית חדשה בליגת העל, ושמדובר בקבוצה מאוד צעירה ושאפתנית. מקווה להצטרף במהרה לחברים החדשים שלי ולהתחיל כבר את העונה".