בהמשך לפרסום מוקדם יותר היום (רביעי) ואחרי הצעדים של הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה, ONE מביא לכם תמונת מצב בכל הנוגע ליציאת השחקנים ועובדי המועדונים לחופשה ללא תשלום, עליה הם צריכים לחתום אחרי הסכמה כמובן.

בכל העת מתנהלות שיחות בין ראשי הקבוצות בנושא, כמו גם עם היועצים המשפטיים, נציגי השחקנים וארגון השחקנים שכרגע דורש שלא לחתום על מסמכים עד אשר תסתיים הפגישה במנהלת הליגות. זאת, בעוד מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע כרגע מחוץ למשוואה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משה חוגג מפגין יכולות בבידוד

בעוד מכבי נתניה צפויה להוציא בהמשך היום את השחקנים והעובדים לחל"ת. בני יהודה רוצה מנגנון אחר כדי להגן על שכר השחקנים, חלקם יקבלו 12 אלף שקל בחודש והמשתכרים הגבוהים יותר יקבלו 15 אלף, כרגע אין הסכמות ובשכונת התקווה ממשיכים לדון בסוגיה.

בהפועל רעננה ממתינים ליועץ המשפטי, עו"ד רועי רוזן, שבוחן האם הצעד הזה באמת חוקי מבחינת הזכויות על השחקנים ורק אם המועדון יהיה מכוסה מכל הכיוונים, השחקנים והעובדים ייצאו לחל"ת. מ.ס אשדוד, שכבר הודיעה כי לא תקפיא שכר בחודשיים הקרובים, לא מתכוונים כרגע להוציא לחל"ת אך גם ציינה: "הכל דינמי".

שרצקי. ללא חל"ת (רדאד ג'בארה)שרצקי. ללא חל"ת (רדאד ג'בארה)

עירוני קריית שמונה לא מתכוונת להוציא את השחקנים והעובדים לחל"ת, כך החליט הבעלים איזי שרצקי, שנוהג כך גם בחברות העסקיות שלו. המנכ"ל יוסי אדרי דן עם השחקנים לגבי קיצוץ וזה ייעשה בהסכמה מולם.

הפועל כפר סבא היא מבין הקבוצות ששואפות להגיע להסכמה רחבה של כל קבוצות הליגה יחדיו ואם ביומיים הקרובים לא תתקבל החלטה משותפת שכזו, היא תפעל בעצמה ותקבל החלטות. הפועל ת"א וסקציה נס ציונה עדיין לא קיבלו החלטות בנושא, בעוד הפועל חדרה כבר ביקשה מהשחקנים לקצץ בין 35 ל-40 אחוזים ומתנהלות מול השחקנים וטרם התקבלה בנוגע לחל"ת, אם בכלל.