עידן חדש נפתח הערב (ראשון) במכבי חיפה, כאשר ברק בכר מעביר את אימון הבכורה שלו יחד עם הצוות החדש במועדון הירוק. 20-30 אוהדים שעטו מסיכות הגיעו ועודדו את הקבוצה תוך הדלקת אבוקות, הקהל גם קרא בשמו של ירדן שועה שהחזיר במחיאות כפיים ואמר לאוהדים: “אל תדאגו, אני נשאר”.

כמו כן, הקהל קרא בשמו של בכר שגם הוא החזיר לאוהדים בכפיים והם שרו לעברו: “אנחנו אוהבים אותך, רוצים אליפות”. אחרי האימון אמר המאמן: “מרגש מאוד להיות פה, בטח כאחד שגדל על המועדון ואני מעריך מאוד שאני פה וזה גם מה שהעברתי לשחקנים”. אגב, האימון נפתח בהפתעה של בכר לשחקנים, עם משחק טניס רגל של נבחרת השחקנים נגד נבחרת הצוות. השחקנים ניצחו 6:7.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קבלת הפנים של אוהדי מכבי חיפה לבכר

ביום שישי ייערך המבחן הראשון של מכבי חיפה עם משחק אימון מול הפועל נוף הגליל מהליגה הלאומית. בשל משבר הקורונה ביום רביעי הבא יחל מחנה אימונים במתחם כפר גלים.

סאקו טורה, צ’ירון שרי, יאני ווילדסחוט, ג’וש כהן וארנסט מבוקה ששהו בחו”ל יתאמנו בנפרד לאחר הבדיקות הרפואית בהתאם להנחיות. המשחק הראשון של חיפה העונה יהיה בגביע הטוטו מול עירוני קריית שמונה בעוד כשבועיים.

שחקני מכבי חיפה באימון (מערכת ONE)שחקני מכבי חיפה באימון (מערכת ONE)
שחקני מכבי חיפה באימון (מערכת ONE)שחקני מכבי חיפה באימון (מערכת ONE)

הסגל לאימון הבכורה: ג'וש כהן, שריף כיוף, עומרי גלזר, רועי פוקס, סאן מנחם, ארנסט מבוקה, עאיד חבשי, רמי גרשון, טרנט סיינסבורי, יהב גורפינקל, עופרי ארד, איקוום אוטין, רז מאיר, רוני לאופר, מוחמד ג'אבר, נטע לביא, יובל אשכנזי, מאור לוי, דולב חזיזה, יאניק ווילדסחוט, סאקו טורה, מקסים פלקושצ'נקו, מוחמד אבו פאני, מוחמד עוואד, ירדן שועה, ניקיטה רוקאביצה, טימוטי מוזי, איברהים ג'ואברה, צ'ירון שרי, סתיו נחמני.

בתוך כך, הקשר בקהאלי תירם בן ה-26, שעל מועמדותו למכבי חיפה פורסם ב-ONE, נפרד מלבסקי סופיה וכתב פוסט: “תודה, משפחה. להגיד שלום זה לא פשוט, אני מודה לכולם על התמיכה גם ברגעים הקשים. תמיד תישארו לי בלב. אני מעריך אתכם האוהדים, את המועדון וכל הצוות. אני בטוח שתהיו חזקים יותר מאי פעם, בריאות לכולם”.