לאחר שלושה משחקים רצופים ללא הפסד, הפועל רעננה רוצה להמשיך במומנטום החיובי גם ביום ראשון ב-19:00, כשתארח באצטדיון רמת גן את הפועל חיפה על מנת להתרחק עוד קצת מהקו האדום ולצבור עוד ביטחון להמשך.

המאמן מנחם קורצקי התייחס להכנות למשחק ואמר: "עברנו משחק לא פשוט מול הפועל חדרה ביום רביעי, והשבוע בכלל הוא לא שבוע קל. אנחנו יותר עסוקים בעזרה לשחקנים להתאושש, קטעי וידאו שאנחנו מראים להם ושיחות אישיות״. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: ״משחק חלש של שתי הקבוצות״

המצב בטבלה: ״מבחינת המצב של הקבוצה אנחנו במצב מאוד עדין, עם ניצחון אנחנו יכולים לטפס לחלק העליון של הטבלה ואם נפסיד אנחנו יכולים לרדת מתחת לקו האדום. לכן המשחק מאוד קריטי עבורנו, אנחנו צריכים להיות מוכנים למשחק קשה וחשוב מול הפועל חיפה, משחק שאנחנו צריכים להביא ממנו את הנקודות".

המגן השמאלי ירדן כהן הוסיף: "אנחנו מתכוננים למשחק מול הפועל חיפה בשיא הרצינות כמו לכל משחק, אנחנו רוצים להמשיך בדרך שלנו ולצבור נקודות. צריך לזכור שהפועל חיפה היא קבוצה במומנטום חיובי ויהיה משחק מעניין בין שתי הקבוצות״. 

ירדן כהן עם הכדור (איתי כהן)ירדן כהן עם הכדור (איתי כהן)

היכולת לאחרונה: ״אמנם אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים הגיע תיקו מול חדרה שעצר אותנו קצת, אבל הפנים קדימה למשחק ביום ראשון. אנחנו באים כדי לנצח את המשחק, להמשיך לייצר מצבים בהתקפה ולעמוד חזק בהגנה כמו ששיחקנו נגד בית"ר ירושלים".