אכזבה ומתח גדול במכבי פתח תקווה לאחר ה-0:3 על הפועל חיפה. למרות הניצחון הגדול על החיפאים, המלאבסים עדיין לא הבטיחו את מקומם בעונה הבאה בליגת העל בשל הניצחון של מ.ס אשדוד על בית"ר ירושלים.

באם המושבות מודאגים מאוד מכך, בטח לאחר שציפו לגמור את הסיפור באצטדיון סמי עופר כשהובילו בבטחה ולפני שהקבוצה מעיר הנמל ביצעה קאמבק אדיר בבירה. בשבוע הבא, פ"ת תנסה להבטיח את ההישארות מול הפועל תל אביב כשגם תיקו אמור להספיק לה, בעוד אשדוד תארח את הפועל חיפה ועירוני קריית שמונה תשחק מול בני סכנין באצטדיון דוחא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון: הפועל חיפה יתנו הכל במחזור אחרון

במכבי פ"ת, ששמעו על המהפך הגדול והניצחון של אשדוד ועדכנו את השחקנים בסוף המשחק, ממש לא הייתה שמחה של ניצחון והפנים לא שיקפו את התוצאה שנשכחה מהר מאוד לאחר שריקת הסיום. בעוד השחקנים נראו שפופים בחדר ההלבשה, גיא לוזון החמיא לחניכיו, לחץ להם ידיים ואמר: "תירגעו, הכל בסדר. אנחנו עדיין תלויים בעצמנו, בשבוע הבא ננצח ובעזרת ה' נישאר בליגה".

"הקרב הזה ילך עד הסוף, אין מה לעשות, ולנו יש את המשחק הכי קשה", אמרו בפ"ת, שם התחושות היו קשות לאחר המשחק בחיפה. "ק"ש מול סכנין שכבר ירדה, אשדוד מול הפועל חיפה שאיבדה עניין וראינו כמה הם היו נרפים, ואנחנו מול הפועל ת"א וקובי רפואה שיעשו לנו חיים קשים. חשבנו ש-30 אלף איש בטדי במשחק הפרישה של יוסי בניון יספיקו לבית"ר, זה הזוי שלא עשו לפחות תיקו".

תאי בריבו, נאור פסר וארמנדו קופר חוגגים (עמית מצפה)תאי בריבו, נאור פסר וארמנדו קופר חוגגים (עמית מצפה)

בעוד עידן אהדנני הפיג את המתח מהר מאוד והעלה את פ"ת ליתרון מוקדם, כשארמנדו קופר ותאי בריבו הוסיפו שערים משלהם ובמועדון החמיאו לשלושה לאחר המשחק בו גם הצטיינו. בקבוצה ציינו לטובה גם את השהות בבית המלון בה סיפרו כי היו דרוכים מאוד ובעיקר התכוננו למשחק בשיחות בינם לבין עצמם.

בנושא אחר, האכזבה המקצועית מעיסא סיסוקו בשבועות האחרונים נמשכה כשאתמול הוא אפילו לא נכלל בסגל מכבי פ"ת ולא נסע עם השחקנים לחיפה, כשהתאמן לבדו בשבת. בנוגע להאריסון מנזלה, ששוחרר לאחר שהפגין "חוסר רצינות וזלזול", אמרו בפ"ת: "הוא רצה ללכת, לא היה לו טוב כאן והוא לא היה מספיק מחויב, פשוט לא הבין את המצב שלנו. לא היה צריך להשאיר אותו כאן בכוח, בטח שלא במצב שלנו".