עדי נמני, אחד מהשחקנים שיותר מזוהים עם הפועל רעננה, הודיע הערב (ראשון) על סיום דרכו במועדון, שאת חולצתו לבש בשמונה העונות האחרונות. למרות הקשר ארוך השנים עם הקבוצה מהשרון, הפרידה נעשתה בטונים צורמים עם פוסט שכתב השחקן בחשבון הפייסבוק שלו, ובו תקף את התנהלות הבעלים אשר אלון כלפיו.

“אני גאה לסגור 8 עונות במקום ששימש לי כבית. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל מי שתמך וליווה אותי במסע הזה - שחקנים, מאמנים ואוהדים”, פתח נמני בדבריו לפני שהתפנה לביקורות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משחק בית: אלון חרזי נגד ניר קלינגר

“צר לי לסיים את דרכי במועדון שהייתי שותף גדול ברגעיו היפים וגם בתקופות היותר קשות. מועדון ששימשתי בו כקפטן, ובכל זאת ההתנהלות וחוסר הכבוד מצד המועדון בכלל ומאשר אלון בפרט, שממנו נפגעתי באופן אישי, גרמו לי להגיע לתחושת מיצוי ומציאת האתגר הבא”, הסביר המגן וסיכם: “בגיל 28 אני מרגיש לפני הפיק של הקריירה שלי. מאחל בהצלחה לכל חבריי לקבוצה, מאמין בכם”.

בהפועל רעננה הגיבו לדבריו: "הופתענו עד מאוד מצעדו של עדי נמני, צריך לזכור שלכל מטבע יש שני צדדים וגם הפועל רעננה נפגעה מהתנהלותו של נמני, במיוחד בתקופת הקורונה. בכל מקרה, אנו אוהבים ומעריכים את עדי, מודים לו על התקופה ברעננה ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך".

אשר אלון (רדאד ג'בארה)אשר אלון (רדאד ג'בארה)