לאחר שיחות רבות, בהפועל חיפה לא הצליחו להגיע להסדר עם השחקנים בכל הנוגע לקיצוץ בשכרם. כתוצאה מכך  הבעלים, יואב כץ, החליט למנות נאמן לקבוצה, רואה החשבון אלעד מאירי. הבעלים נתן אור ירוק לכך ומעתה מאירי יטפל בעניינים הכספיים של הקבוצה בתקופה הקרובה. בזמנו רצה כץ שרו”ח מאירי יהיה נציג הבעלים אך הדבר לא יצא לפועל.

כזכור, מוקדם יותר היום (שלישי) אמר כץ אמר ל-ONE: "הגעתי עם השחקנים להסדר ובכל פעם שהם שלחו סיכום על מה שכבר סיכמנו הם חזרו ממה שסוכם. עמדתי בדברים אבל הם שינו". עוד הוסיף כץ על שחקני הפועל חיפה כי "חלק מהשחקנים מתחכמים ולא משאירים לי ברירה אלא לשלוח אותם לחל"ת. בארה"ב אתה סוגר דברים בדקה עם אנשים שאין לך היכרות איתם ורק בארץ כל דבר לוקח זמן ולא עומדים בהבטחות".

משה מאירי עם בניו אלעד ומורן (שחר גרוס)משה מאירי עם בניו אלעד ומורן (שחר גרוס)

למרות ההגבלות בוושינגטון בה הוא מתגורר ואף על פי שהוא בגילו צריך לשמור על עצמו יותר, ממשיך לעבוד כרגיל. בשל המשבר הוא צריך מבחינתו לפקח יותר על מאות המקומות שהוא משכיר לבעלי עסקים ולהגיע להסדר עם גופים שונים. כץ עובד בימים אילו אפילו יותר קשה מאשר בזמן רגיל. 

הבעלים של הפועל חיפה הוסיף: "אני מאוכזב מחלק קטן מהשחקנים, יש כאלו שמושכים את האחרים ומשפיעים עליהם. הם ייצאו לחל"ת ואז נראה מה נעשה". לגבי השחקנים הזרים שאותם אי אפשר להוציא לחל"ת אמר: "אשלם להם כאילו הם יצאו לחל"ת". אגב עם הצוות המקצועי כץ כן הגיע להסכמות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ירוק עולה בפיפא: פלקושצ'נקו עם 3:4 מלהיב

לאחר מכן הקבוצה הוציאה הודעה רשמית בנושא: “הבעלים של הפועל חיפה יואב כץ הודיע הערב כי בשל התפשטות נגיף הקורונה והמשבר הכלכלי בארצות הברית והזמן הרב אותו הוא נאלץ להקדיש בטיפול בעסקיו, בכוונתו להעביר את הניהול השוטף של הקבוצה לידיו של נאמן, רו"ח אלעד מאירי, שינהל את הקבוצה בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג”.